Motivasyonum yerlerde.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve KaanE136 tarafından 5 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. KaanE136

KaanE136 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    Arkadaşlar 5 ay fitness yaptım beslenmem dahil herşey kusursuzdu ve ciddi hacim kazandım vücudum hafiften şekillendi ve dış görünüşümü bile etkiledi bu spor çok mutluydum fakat 1 hafta hastalandım ardından sınav haftası derken motivasyonum düştü ve 1.5 aydır spora gidemiyorum şuan herkes kilo vermişsin diyor 3 kilo verdim ve çıldırmak üzereyim hep erteliyorum. Sizce motivasyonunu yükseltip yarın tekrar salona yazılmalımıyım lütfen motivasyonunu yükseltecek mantıklı birşeyler yazın teşekkürler.

2. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Ne bi ölçü yazılmış ne bi foto var alt üstü 3 kilo verilmiş. Kendinizce triplere girmişsiniz burda gaz istiyorsunuz millettten. Azim yoksa spor da yapmayın hayatta inişler çıkışlar hep olur. Yaşınız 18 daha

KaanE136 ve igormami bunu beğendi.
  3. KaanE136

KaanE136 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    Abi valla bu bile yeter bana yarın salondayım.

Agent47 bunu beğendi.
  4. EmreBeastPower

EmreBeastPower Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    yazıl kardeşim 1 haftada toplarsın kimileri ilk aşkın acısını unutamazken bu kaslra çektigi acıyı nasıl unutsun kas hafızası diye bişey var unutmayın

KaanE136 bunu beğendi.
  5. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    beni de aydınlatır mısın? sigarayı bırakamıyorum bir türlü. doktor reçeteli d vitamini, omega 3, demir, c vitamini alıyorum. eski bir powerlifter'ım 1 senede 20 kilo aldım. yağ var ama göbek fazla belli değil. skinny fat olmadan yağ yakıp fit durmak istiyorum 5 ayda 25 kilo vermem lazım yara kapatma ameliyatı olacam. enfeksiyon kapmaması için yağ yakıp kas oranımı hafif arttırmam gerekiyor. gerekli bilgilere donanımlara sahibim. burada herkese yardımcı oluyorum ama kendime faydam yok. sürekli erteliyorum.

KaanE136 bunu beğendi.
  6. Creatine

Creatine Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Sporu bırakmadığın sürece gelişeceksin gelişmeme diye bir şey yok. Sen beslenmene antrenmanına dikkat et gerisini zamana bırak.
    Ben de çok hasta oldum, 1 hafta yiyemedim 4 kilo verdim kolumun inceldigini hissedip triplere girdim,kaldırdığım ağırlıklar düştü. Fakat çok kısa zamanda toparladım hepsinde. Merak etme inişler çıkışlar olacak tabiki de. Her zaman dümdüz hedefe ilerleyemezsin, engeller hep olur.

KaanE136 bunu beğendi.
  7. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Senin konunu görmüştüm ama kilo vermek hakkında detaylı bilgiye sahip değilim diye yazmadım. 5 ayda kas miktarı korunarak 25 kilo nasıl verilir bilmiyorum açıkçası illa kas kaybı olur bence(doğal oldugunu varsayıyorum). Ameliyat olcaksan sağlığın bu spordan önemli. Bu konuda biraz taviz vermelisin sağlık her şeyden once bence. Kas inşaası veya kasları koruma çok arka planda olmalı bana göre. Kardiyonu arttırıp (3-4gun 30 ar dakika) 2-3 gün full body antrenman nasıl olur ?

KaanE136 bunu beğendi.
  8. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    4 gün kardiyo çok oldu sanki ya :)

9. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    ben günde zaten 1 saat 20 dakika yürüyorum toplamda. işlerim oluyor çünkü bu aralar bir proje üzerindeyim. spora vaktim var. pazartesi başlıyorum. full body'ye girecem elbet ama karidyo ne kadar yapsam bilemedim.

10. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    30 ar dakikadan haftada 3 günle başla istersen

11. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları: