Motivasyonum Düştü

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve wheycocuk35 tarafından 27 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. wheycocuk35

wheycocuk35 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Abilerim hocaların merhaba ben liseyi burslu okuyorum maddi durumum iyi değil ama bu sporu 2 yıldır yapıyorum ve profesyonel düşünüyorum ama sınıftaki kızlar benle dalga geçiyorlar tipine laf ediyorlar ben okula pilav shake götürüyorum yanı herseyimle dalga geçiyorlar telefonumla ayakkabımla herseyimle sadece fakirim diye herkes derki kaslı olunca kızlar seni sever ama kızlar benle dalga geçiyor bu olay benim motivasyonumu düşürüyor abilerimden hocalarımdan fikir istiyorum ne yapmalıyım

2. WATZz

WATZz Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Kızlar kası sevmez parayı sever çoğunlukla , benim en sevdiğim negatif yorumlarda sırıtmak olur kişinin yüzüne veya takmıyo gibi yaparım ,kendisi konuşuyomuş gibi yapıp bugda bırakırım :D

3. wheycocuk35

wheycocuk35 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Haklısın Abi Takmicam Artık

4. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Takma sporunu yap, derslerine calis, guzel bir yerlere gelmeye calis o zaman gulenleri gorursun...

SoldiersOfGod bunu beğendi.
  5. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Dalga geçilmenin sporla veya maddi durumla alakası yok haberin olsun... İnsanlara verdiğin izlenim önemli, karakter olur, hal-hareket olur. Bir şekilde yanlış izlenim veriyor olabilirsin.

6. wheycocuk35

wheycocuk35 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Ben Sessiz İnsanım Abi Yani Demek İstediğim Bi Oyuncak Haline Geldim Buda Benim Motivasyonumu Düşünüyor

7. Flex_Lewis

Flex_Lewis Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İzmir
    Bazı boş insanlar kalp kırıcı olabiliyor ama sen takma onları

8. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Aslında kızların senle dalga geçmesinin sebebi fakir olup olmama durumu değil, öyle bi lisedeyim ki her yanımı dönsem popi kız ve erkek, böyle havalar civalar falan, öyle fakirlik ile alakalı olsa bu okulumda olurdu diye düşünüyorum.. Yani bence işin özü şu; bir laf var; "Bana çok sertsin diyorlar, yüz vermedim diye mertsin diyemiyorlar." .. Hani dedin ya kendi halinde sessiz sakin biriyim diye, hah işte kızlarda sen onlara öyle pek samimi değilsin, kendi halinde kendi yolunda biri olduğun için, onlarla muhabbet etmediğin için sana böyle davranabilirler.. Yani seni çekici ve farklı bulup yüz vermediğin için sana bu şekilde bir nevi sitemkar davranıyorlardır.. Şimdi tipim pek müsait değil bana bakmazlar falan diye düşünme, herkes yakışıklıdır ama uygun saç tipi giyim tipi bulamamıştır kendine, birazda özgüvenin olsun kasma bu kızlar çok büyük ağım şağım şeyler değil, yaşadığın yoldan bende geçtim şimdi çünkü.. Biraz laf muhabbet et, ama muhabbet edip arayı iyi yapayım derken kendini kullandırtma, seni ezmelerine izin verme, şimdi lisede iri yarı bişeysindir seni bodyguard olarak kullanıp erkek kavgaları çıkarttırabilirler.. BU DEDİĞİM SADECE BİR ÖNERİ, arayı iyi yapıp tartışmaları önlemek için.. Yoksa istersen s. et, bende lise 3 teyim, hep dökülüyor öyle concon kızlar, bakma ben besyo istediğim için derslere çok asılmıyorum ama hukuk istiyorlar PDR istiyorlar ders çalışmıyorlar, hikaye onlar.. İstemessen onlarla hiç irtibat kurmayıp yoluna devam et, bi kaç sene sonra kim kimle dalga geçiyor görürsün.. Kendine güven, kimseye kendini ezdirme, KARTAL gibi sessiz olabilirsin belki yapı olarak ama, yeri geldiğinde ASLAN gibi kükremelisin ;)

9. wheycocuk35

wheycocuk35 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Abi Çok Teşekür Ederim Önerilerin İçin zaten Herkes Bi Popi Dalgasında Dediklerini Yapıcam Abi Bu Yazın Bana Çok İyi Geldi

Sayfayı Paylaş