Motivasyonum düşük

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Knight5 tarafından 12 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Knight5

Knight5 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle okuyacak olan herkese teşekkür ederim.

Arkadaşlar en yakın spor salonu bana yürümeyle 20 dakika ama kış geldiği için o soğukta oraya kadar gitmek, her gün spor çantası hazırlamak vb... motivasyonumu düşürüyor. Spora yazılıcam ama sırf bunlar yüzünden yazılmıyorum :(.

ayrıca spor çantasına o kadar şeyi nasıl sığdırıyorsunuz, ben zorluk çekiyorum.
    Bir de spordan sonra duş alınca giymek için olan gömlekleriniz, pantolonlarınızın ütüsü bozulmaması için bi çözüm var mı ?

çantaya sabun,şampuan, 1 ter havlusu, 1 kurulanma havlusu(büyük), 1 gömlek, 1 pantolon ve 1 çift çorap koyuyorum, ayrıca telefon cüzdan vb.. de çantaya koyuyorum bavul gibi oluyor neredeyse çanta patlayacak.

Bunlara öneriniz nelerdir, ve motivasyonumu nasıl arttırırım.

2. çaresizasosyal

çaresizasosyal Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    23
    aynı problemleri ben de yaşıyorum çözüm araba almak ayağımı yerden kesecek bir şey olsa yeter kışın mis gibi gider gelirdim ne güzel
    yine de başka çözüm bulursan bana da haber ver :D

3. Knight5

Knight5 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam çözümü buldum gibi sanki :). seni spor salonuna ışınlamıyor ama motivasyonu arttırıyor bugün spora yazıldım :).
    Şimdi şunları düşün, kış dediğin 3 ay sürecek zaten. Ama bu 3 ayda spor yaparsan, çevrenden alıcağın tepkiler, karizma olmanı düşün. Kendini zorla 1 kere git ve 1 aylık peşin ödeme yap :D
    ödemeyi yapınca zaten gidersin bence :D.

4. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Cantamda bulunanlar;
    Sampuan
    Terlik
    Spor ayakkabisi
    İc camasirlari
    Corap
    Tshirt
    Sort
    Agirlik eldiveni
    Havlu
    Su
    Kilit

Salonunuzda dolap yokmu? Ben ustumdeki esyalari dolaptaki askiya asiyorum.daha buyuk bir canta alsan iyi edersin.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

5. Knight5

Knight5 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    bugün başladım spora, benim çantam daha değişik, ben şort değil eşofman koyuyorum terleme çok olsun diye :D
    terlik unuttum ama bundan sonra çantaya bi şekilde sığdırıcam artık.spor ayakkabısı olarak ayakkabım var ama yağmurlu havalarda 2. spor ayakkabısı götürüyorum sadece (geçen sene de spor yapmıştım oradan biliyorum kendimi).
    üstüme bugün ilk olduğu için tişört giydim, gerçi bundan sonra da yük olmaması için tişört giyicem.
    sabun bi de ilif aldım tabi çantaya.

6. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Ekstra terlemek icin bir caba harcama. Sivi kaybindan baska bir ise yaramaz. Ha salon soguksa sogumamak icin kalin giyinebilirsin. Ben salonda giydigim ayakkabiyi disarda giymiyorum. 5 yil kullanirim heralde,hic eskimeyecek :)

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

7. Knight5

Knight5 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    O zaman ben bi şort alayım ağır çanta taşımayı sevmiyorum çünkü. Kilo vermeye daha çok yardım eder diye düşünmüştüm.
    Hocam ne yalan söyleyeyim ben giyiyorum, yeterli spor ayakkabım var ama değiştirmeyle uğraşmak istemiyorum, hava yağmurluysa salon kirlenmesin diye yanımda götürüyorum elbet. :)

8. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Sporda duş alma evine gider gitmez alirsin

9. Knight5

Knight5 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Geçen sene öyle yapıyordum çünkü spor salonu bana yakındı. Ama şuan o şekilde dışarı çıkarsam eve gidene kadar hasta olurum.

10. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Niye hasta oluyosun ben her zaman atremandan sonra ustumu degisir sacimi kuruturum yeter terinide sil havluyla.Cikarkende ustunu sıkı giyin hic bisey olmaz

Sayfayı Paylaş