Motivasyona ihtiyacım var, lütfen.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve gqn tarafından 29 Mayıs 2022 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gqn

gqn Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar hepinize merhaba.
    2009 Senesinde bu siteye üye olmuşum , yıllar sonra tekrar giriş yaptım.
    Yaşam biçimim olan vücut geliştirme sporunu yaklaşık 8 sene boyunca yaptım.
    Öyle bir yaptım ki , haftanın 7 günü , 39 derece ateşim varken bile salon gittim.
    Benim için antremansız geçen gün boşa gitmiş bir gündü.

Fakat bi arkadaşla tanıştım , beni gece hayatına sürükledi, alkol kadın kız derken antreman haftada 5 güne düştü.
    Ardından bu pırıltılı ve yalancı yaşantı benim çok hoşuma gitti.Alkol alımını artık her güne çıkardım , ve yaşam biçimim olan vücut geliştirme sporunu bıraktım.
    Kısa sürede 90 kilodan 130 KG a çıktım.
    son 1 yıldır insan içine çıkamıyorum.
    Alkolden bir türlü vazgeçemiyorum. Bu spora deliler gibi dönüş yapmak istiyorum , fakat bir türlü gerekli motivasyonu kendimde bulamıyorum.
    Bi ara spor salonuna kayıt yaptırdım , 1 yıllık ücretini peşin verdim , koskoca 1 yılda toplamda 3 kez ya gittim ya gitmedim..
    Ne yapmam gerek , nereden tekrar başlamalıyım hiç bir fikrim yok.Yaşım 34 oldu.
    Ne yapacağımı bilemiyorum , bu durum beni depresyone sokuyor.Sokağa dahi çıkamıyorum.
    Tavsiyeleriniz benim için altın niteliğinde olacaktır arkadaşlar.
    Uzun süre bu spora ara verip sonra tekrar dönüş yapan arakdaşlar , bu işin sırrı nedir.

2. Murat Cenk

Murat Cenk Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Bu işin sırrı sabır ve azimden geçer.Hiç bir şey icin geç degil nefes aldigin surece umut vardir.Bir hedefin olmasi seni daha çok motive eder kas hafızası denen olay oldugu için kısa sürede toparlarsin alkol problemi için iyi bir hekime görünmeni tavsiye ederim.Ilk hayatinda problem olan şeyleri çöz sonra spora gitmek istersin zaten

Sayfayı Paylaş