motivasyon

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve idilgnr tarafından 8 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. idilgnr

idilgnr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    3
    merhabalar ben çok dertliyim... :D yaklaşk 2 hafta önce diyetisyene gittim 2 haftadır diyetime uyuyorum haftada 4 gün sporumu yapıyorum. vermem gereken kilo yaklaşık 4. ama psikolojik olarak iyi değilim. kilo veremiyo gibi hissediyorm her oturduğumda göbeğimdeki yağları hissediyorum ve hiç azalmamış gibi geliyor. motivasyonum düşüyor böyle olunca. motivasyon lazım asıl ne yapıcam

2. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bence motivasyonun düşecek kadar bir kilo değil bu , altı üstü 4 kilo :) millet 50 60 kilo verirken seni hiç bir şey değil, yok gibi davranarak , antrenmana diyete devam edip bir de sizden daha zor haldekileri düşüneceksiniz:)

3. leonmik

leonmik Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    :rolleyes: 4 Kiloyu kafaya taktığına göre bayan olduğunu düşüyorum. 3 5 Kiloyu dert eden, 3 5 kilo için diyetisyene giden hiç erkeğe rastlamadım.
    :( *oturduğumda göbeğimdeki yağları hissediyorum*
    ;) Çık bir sokakta tur at senden göbek çevresi daha geniş insanlara bak sonra bir mağazanın çamının önünde çaktırmadan kendine bak daha ufak belkide olmayan göbeğini görünce mutlu olursun.
    :eek: * vermem gereken kilo yaklaşık 4* :D:D:D

4. Cansins

Cansins Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    13
    antremanını yeterince ağır yapmıyor olabilirsin, ertesi gün ağrılarını hissettiğinde ve vücudundaki değişimleri gördüğünde oturduğunda çıkan göbeğin olmadığında daha mutlu olursun:D

5. idilgnr

idilgnr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkürler tek tek biraz takıntılı bi insanım da önerilerinizi de dikkate alacağım :D

6. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bence bu kadar takıntılı olmaya gerek yok zaten vereceğin altı üstü 4 kilocuk:)

Sayfayı Paylaş