Motivasyon kaybı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve magi suyat tarafından 4 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. magi suyat

magi suyat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar başlıktada belirttiğim gibi motivasyonumda aşırı bi düşüş var ve bırakma noktasına kadar gelmiş durumdayım ama bu sporu asla bırakmak istemiyorum yaşam felsefesi haline getirmek istiyorum kilo almak için çalışıyorum ama beslenme düzenim biraz zayıf o yüzden zorluk çekiyorum biraz sizden istediğim motivasyon videoları yazıları motivasyonumu yükselticek ne varsa bu yazıya atmanızdır

HushMoney bunu beğendi.
  2. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Bırakma, pes etme, benim onun bunun söylemesiyle motivasyon olmaz. Motivasyon sensin, bende senin gibiyim bu aralar ama motivasyon kendimiz.

magi suyat bunu beğendi.
  3. ZNZ

ZNZ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Sakarya
    Zyzz izle yerine gelir. Come at me brah!

4. MuratÖztürk

MuratÖztürk Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kimse size motivasyon veremez, bir vucut inşa etmek inşaatta ağır çalışmaktan çok daha ötedir sanatı sevmiyorsanız bu sporda devam ve verimlilikte düşük olucaktır benim fikrimce. Her gün aynanın karşısında yüzünü yıkarken oluşturduğun şeye bak bu sanatın yıkılmasına sadece sen engel olabilirsin. Bırakırsam emeklerim boşa gidicek diye düşünüyorsan, bıraktığında daha fazla şey kaybediceksin unutma.

magi suyat bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş