moral 0 :s çok kötü oldum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve jarhead tarafından 21 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    arkadaşlar çok doluyum herşeyi sizlerle paylaşmak istiyorum. bugün idman sonrası hocaya program yasdıracakdık bizim hocayla abi kardeş gibiyiz çokda severim. programdan başladık kullandığım ilaçlardan çıkdık ve moralim öyle böyle bozulmadı.şu an kullandığım ilaçları hocam önermiyordu ve en az zararla bir kür çıkaracakdı salondakiler de hocanın yazdığı kürleri uyguluyorlar gelişimleride fena değil fakat 12 hafta ilaç kullanmamı hoca çok buluyor. kendine yazık ediyorsun diyor. bu ara salondaki gerek ağarlıklar olsun gerek gelişimim olsun büyük bir artış var. zaten salonda herkes tanıyor şimdi öyle böyle dikkat çekmiyorum omuzları felan patlatmış durumdayım bunun herkez farkında hocada bunu görüyor ve diyorki; tamam şu 2 ay içinde çok iyi sıçradın fark çok büyük belli ediyor bariz diyor fakat kürümü çok uzun tuttuğumu söylüyor ve bizim hoca eskilerden. onların yaptığı kürler 21 günlük sonra 15 gün ara tekrar 21 gün devam ediyor ne kadar kullanılacaksa,.benimde bu şekilde uygulamamı istiyor fakat ben inatla kendi doğrularımdan , bildiğimden vazgeçmiyorum. ve bu kadar sporu abartmayın kendinize yazık diyor. ilerde pişman olmayın, bu kadar kasmayın asosyalleşmeyin diyor. biz zaten asosyal hiç olmadık her işi de zamanı zamanına ayarlamaya çalışıyoruz ama ben bu spora gerçekden bağlanmışım o kadar özen ve disiplin gösteriyorum bunları duyunca moralim bir hayli bozuldu dedim kendi kendime bu kadar özveriyi boşunamı gösteriyorum ben. benim kişiliğim bu. bir işe adım atıyorsam oyunuda kurallarına göre oynarım ve yapılacakları harfiyen uygularım yoksa yarım yamalak, öyle böyle bir iş yapacaksam hiç yapmam daha iyi. evet vallaha dertleşiyim dedim buraya yazdım zaten bu spordan anlayan salondakiler ve sitedekiler hariç kimse yok başkasına halimi annatsamda anlamazdı.:S moral 0 yani:s

2. yabanci

yabanci Yeni Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    jarhead, seni çok ii anlıyorum. Kür yapmadım ama, beslenme spor derken ben de asosyel oldum gitdim.1 senede 3 kız arkadaşım oldu ve hepsiyle de tartışıp ayrıldık bu yüzden. İnsanların kalbini kırıyorum farkında olsam da olmasam da. Bi yere davet ederler, tem günün beslenmem alt üst olur. Bi iskenderle nolur diye sen de yersin, sonra da diyet 2-3 öyle mahv olur. Bu böyle devam edemez etmemeli de.

jarhead bunu beğendi.
  3. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Hocan sağlığını düşünerek konuşmuş bence kötü niyet arama bana kalırsa.

Ben her zaman insanların kendi kendini yetiştirdiğine inanan birisiyim, o nedenle daha bilgili ve bilinçli olduğunu düşünüyorsan bildiğin çizgiyi bozmamanı desteklerim.
    Ancak bu süreçte de her türlü görüşe açık olmanı, ve her şeyi yeniden sürekli sorgulamanı düşünüyorum.
    Bu sayede kendini daha da geliştirebilirsin.

Hocanla oturup enine boyuna kürünü tartışabilirsin.
    O kendi bildiklerini sen kendi bildiklerini ortaya dökersin ve ortak bir nokta bulursunuz.
    Sonuçta senin sağlığından bahsediyoruz, kimse başka bir insanın kötülüğünü istemez, kendi "kötü" olmadıktan sonra.

Asosyallik konusunda ise ipler tamamen senin elinde zaten.
    Bu spor bir denge sporu ve getirdiği hayat tarzı tamamen ipleri nasıl tuttuğunla ilişkili.
    Özel hayat ve disiplinli spor dengesini mükemmel bir uyumda ayarlamak tabiki senin elinde.
    Yeri gelecek bir takım esneklikler göstericen, bazı noktalardan feragat edicen.

Ancak yeri gelecek bu esnekliklerini ve sınırların dışına çıkmanı, daha fazla çalışarak, daha fazla yorularak, daha fazla fedakarlık göstererek kapatacaksın.

Tamamen özgürsün ve her şey senin kontrolünde.

Sporun seni kontrol etmemelidir.
    Sen sporu kontrol etmelisin.
    Başarıya uzun vadede götüren anlayış budur bana kalırsa.

yabanci, mystic ve jarhead bunu beğendi.
  4. gencebayorhan

gencebayorhan Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    dostum animal pak kullanıyorum 5. kutuda falanım.2 kutuda bir 1 hafta ara veriyorum. nisan başında definasyon dönemine girecem animal pakım geçen hafta bitti ama bir türlü ara veremiyorum o bir hafta bulk döneminde kayıp olacakmış gibi geliyor.oysa bir hafta ara verebilsem yeni kutu daha iyi etki yapacak ama şartlanmışım işte.ağır idmanlardan uçarak eve geliyorum en az iki saatim mutfakta geçiyor,sonra bir sonraki öğünü bekliyorum,sonra akşam yemeği hazırlıkları.sabah çok erken kalkmama rağmen her gün derse geç kalıyorum kahvaltı yüzünden.
    gerçekten insan bazen kendini kötü adapte ediyor,bunun tek çıkar yolu o arayı verebilmek sanırım.en ağır idmandan sonraki günde bile 3 değil de 4 saat sonra yersek kas gelişiminin yarı yarıya düşmeyeceğini görüp inansak içimiz rahatlayacak belki.ben de bu durumdan muzdaribim.5 dakika geç yesem,etkisi mi azaldı yanlış mı yaptım diye işi gücü bırakıp salon ve mutfak arasında yaşıyorum.ben de biliyorum bu kadar da önemli olmadığını ama olmuyor nedense...

jarhead ve yabanci bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş