Mohicans uzun sureden sonra degisim gunlugu

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Mohicans tarafından 22 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Mohicans

Mohicans Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Oncelikle selamun aleykum diyerek konuya giris yapiyorum.16 yasinda lise öğrencisiyim.66 kiloyum belim 86 cm boyumsa 172. Ilk okuldan beri vucudum yagli.Skinny fat denen durum söz konusu.Herneyse bu spora liseye basladigim sene heves ettim.Internetten birkac çift dumbell vs. aldim. 1 ay kullanip kenara attim.Diyete basliyordum 5gün kendimi tutuyor hafta sonu gelince ne bulursam yiyordum bidaha kafam esince yine basliyordum.Bu evre lise ikinci sinifa gecene kadar surdu kilo almadim/vermedim.Spor salonuyla tanistim.Bes ay gibi bir süre birakip tekrar basladim diyette ayni sekilde.Bu sene lise üçüncü sinifa basladim.Baktim arkadaslarim bu sporla ilgileniyor gelişiyor büyüyor bende artik irademe sahip cikip yağlardan kurtulma kararı aldim.Herneyse lafi uzatmadan giriyorum.Salona haftada 4gun gidiyorum.
    Pazartesi Gogus Biceps (hastasiyim)
    Sali Kursum var Off day
    Carsamba Omuz Triceps
    Persembe Kurs var Off Day
    Cuma Sirt Bacak
    Antremanlari buyuk kas gruplarında 12/10/8/6 Kucukleri ise 10/8/6/4 tarzi uyguluyorum.Gunde en az 8km git gel yapiyorum.Cardioyu ılerleyen haftalarda haftada 2 kez olarak çizerim.

Beslenmeden bahsedecek olursam gayet güzel besleniyorum açlik hissetmiyorum.
    Sabah 06.45 gibi kalkip yemek hazırlıyorum.Evde hassas tarti var onunla ölçüm yapiyorum.
    *3 yumurta(3beyaz 2sari)
    *100g lor peyniri(biberle birlikte 2kasik zeytinyagi)
    *25g yer fıstığı
    Insulini uyandirmamak icin öğlene kadar boyle yapıyorum.Hatam varsa uyariniz yanlis biliyor olabilirim.

Oglen
    *200 gram tavuk göğsü(bol baharat)
    *80gram kepekli makarna(bazen bulgur)
    *250ml ayran

Iki saat sonra (ant oncesi) (14.30)
    25g yer fistigi
    50g yulafi 250ml laktozsuz sütle karistirip indiriyorum.

Iki saat sonra antreman(1.5 saat suruyor) 17.00

Antremandan hemen sonra 1 olcek whey 19.00

Akşam 19.30
    80gram kepekli makarna
    250gram tavuk gogsu
    100g yogurt.

Saat 20.00dan sonra su haric hicbirsey tuketmiyorum.Hem dersleri sporu beslenmeyi bir arada yürüturken yoruluyorum.Boşa kürek çekmemek için burdaki insanlarin fikrine ihtiyacım var konuyu okuyanlar fikirlerini sunarsa mutlu olurum hatalarimi ogrenmek istiyorum.Herkese bol şans:)

İshak01 ve Lorethlorien bunu beğendi.
  2. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    merhabalar. kararlı başlangıcınız için tebrik ederim. beslenme güzel fakat bence 20:00dan sonra lor,süt veya yoğurt tüketirseniz daha iyi olabilir

İshak01 ve Mohicans bunu beğendi.
  3. Mohicans

Mohicans Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Şuan karbonhidrat antreman gunleri biraz fazla gibi gozukuyor fakat off gunlerde 120g gecmez diye dusunuyorum.Onumde 4 ay var beli 78e çektiğim an diyet benim için bitecek arkasından saglikli bir şekilde kilo almaya baslayacagim allah kismet ederse..

İshak01 ve Lorethlorien bunu beğendi.
  4. Mohicans

Mohicans Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Bugün antreman gunlerini degistirdim.Pzt sali carsamba persembe off cuma cumartesi seklinde yapacagim artik.Makrolara uydum fakat saat gec oldu.
    Sabah ve oglen ayniydi.
    Aksam 7 gibi yemek yiyebildim 80g kepekli makarna 50gram lor yiyip hemen ciktim.Antreman 1.5saat surdu hemen sonra 1olcek whey+50g yer fistigi yedim.Simdide 200gram gogus domates salata yiyip makrolari tamamlayacagim bugünluk bu kadar.

5. Mohicans

Mohicans Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Bugün diyetin disina cikilmadi aynen devam...

6. Mohicans

Mohicans Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Suana kadar hic antreman kacmadi cok sukur.Diyet disi olarak persembe disarida tavuk doner yedim aksamada 3 tane baklava yedim bir nevi cheat oldu benim icin.Kalan iki gunden beri diyete tam gaz devam bu aksam ant.sonrasi ogunumu paylasmak istedim buraya birkaç yorum gelse cok iyi olacak bu arada bulgurun yarisini yemedim .. [​IMG]

İshak01 bunu beğendi.
  7. GECMİSH

GECMİSH Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Ben sabah ve öğle max 20 gr karb alıyorum antrenman öncesi 60-80 arası alıyorum en FAZLA sonuçtan memnunum

8. Mohicans

Mohicans Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Off günlerde?

İshak01 bunu beğendi.
  9. GECMİSH

GECMİSH Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Off günlerde güzel bir soru günde 3 öğün yiyorum bazen ara öğün oluyor eğer off günde çok acıkirsam ant öncesi aldığım karblar yerine tam buğday lavas tüketiyorum protein kaynağı ile yanindada 10-15 gr karb içeren lor peynir üstü şekersiz reçel gibi şeyler tüketiyorum.

Mohicans bunu beğendi.
  10. Mohicans

Mohicans Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Bu aralar carbi 100gr altina cektim yerimde saydigimi hissettigim icin.Gunluk 150 180g arasi protein karb max100g gecmiyor.Kalan kaloriyi yag ile denkliyorum ortalama 1700 1800 arasi.
    Kas kaybini minimuma cekmek icin optimum gold whey ve hardline aminoasit siparisi verdim.Ant oncesi ogunumu paylasmak istedim. Saat 5e dogru yedim idman sonrasi 1olcek whey ve 15 tane fistik yedim ve yemegi kestim..Bir iki hafta sonra vucut resimlerini atacagim...[​IMG]

GECMİSH bunu beğendi.
  11. Mohicans

Mohicans Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Makrolar tamam bu saat 5te yedigim son yemek son gaz devam...[​IMG]

GECMİSH bunu beğendi.
  12. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Umarım diete devam ediyorsundur.

13. Mohicans

Mohicans Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Bayramdan once hastalandim.Bir hafta neredeyse idman yapmadim bayramda salon kapaliydi.Beslenme çöptü fakat 3 güne toparladim.Antremanda 4 basinda 4 sonunda toplam 8 amino iciyorum ustune whey ictim. Buda antreman sonrasi ogunum [​IMG]

14. Çağdaş kızılhan

Çağdaş kızılhan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli / izmit
    Dostum yağ yakımı için supplementi ve kaloriyi fazla kaçırıyosun ant. Göre . Yoğurtu yağsız light pınar yoğurt al carrefoursa expressde var. Loru da peynircibabadan yağsız tuzsuz şekilde al light sütü de öyle pınarın lightı var . Supplementlerini bir ay definasyondan sonra kullan ben önümüzdeki aya saklıyorum ödn .

Sayfayı Paylaş