Modlardan Yardim...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve guardbody tarafından 26 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    Arkadaşlar bugün mail adresime bir mesaj iletilmiş.sitenin üyelerinden ONR isimli kullanıcı tarafından.Banlandığını söylüyor ve gerekçe sunulmadığından bahsetmiş.Olaya şahsi yaklaşıldığından şikayetçi kendisi.Ban nedenini açıklarsanız bence herhengi bir keyfiyetin söz konusu olup olmadığını kendiside görecek ve en azından içi rahat edecektir.Saygılarımla...

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    guardbody 2-3 kere kendisi kural disi hareket etti.kendisini asagi yukari 10 gundur takip ediyorduk.onun adina mod forumda bir baslik bile mevcut,kurallar gayet acik,kuraldisi davranan forumdan atilir diye.ayrica kendisine cevap vermeyi de dusunmuyorduk ama sen yazdigin icin cevap yaziyorum.

ayrica sunu cok dikkatli belirtiyim,ben ve arkadaslarim bir cok olayi kimse gormeden forumdan kaldiriyoruz veya siliyoruz ve bu durumu yaratan uyeleride hemen takibe aliyoruz bunun sonucunda da olay devam ederse forumdan gonderiyoruz.

3. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    Bu cevap sanırım onr için yeterli olacaktır.Kendi adıma teşekkür ederim saydam.

Sayfayı Paylaş