modlara "şu şu gerekçeden:)"

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve virtual_insanity tarafından 10 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

1. virtual_insanity

virtual_insanity Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    ya bu çöp kutusuna giden mesajlar için mesajı yazan arkadasa mesajınız şu şu gerekçeden dolayı çöp kutusuna yollanmıştır yazsak olmaz mı ben bi mesaj yazmıştşm bulamıyorum çöpde de yok acaba silindi mi silindiyse "şu şu gerekçeden dolayı silinmiştir mesaj yazımında daha dikkatli olunuz" diye yazsanız mod arkadaslarım..şimdi mesaj içerisinde şu şu gerekceden dolayı çöpe gönderilmiştir yazıyosunuz ama mesaj sahibi geliyo arıyo yok :shock: size biraz iş çıkarır ama böylece bizde neyin nerde olduğunu biliriz

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bu degisiyor,

Bazen aciklama yapiyoruz ama bazen aciklama geregi duymuyoruz, cunku bariz sekilde kurallara aykiri oldugu icin.

Sasiran kisi Kurallari okuyup anlar. Okuyup halen anlamazsa biz herzaman icin özel mesajtan yardimci oluruz.

Aciklama konusunda biraz daha dikkatli olacagiz.

Ilgin icin Tessekürler.

3. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    mesela ben bazen gereksiz kendi acdıgım baslıgı yetkililere söyleyerek silinmesini istiyorum.yani çöpe yollanmasını

istiyorum.ozaman dahi yetkili arkadaslar cok dikkat ederek .vey not düserek çöpe atıyorlar.sahibinin istegi ile cöpe atıldı

diye ..bence sen kendi gönderdiginiz mesajlar varya o bölümü bi tara ..bazen bende bulamıyorum...ama silinmemişdir

ben arkadasların bu konuya dikkat ettigi kanaatındayım 8)

4. virtual_insanity

virtual_insanity Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    tesekkur ederim kuralları tekrar okuyacagım

5. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    haklısın aslında despo izah etmiş ancak daha dikkatli olacağız silinen msj lar için kendi adıma üyeye pm yollayarak sebebini anlatacağım bizi ikaz etmekte sizin göreviniz burada elimizden geldiği kadar demokrasi rüzgarı estirmeye çalışıyoruz üyelerimiz kurallara uyduğu müddetçe bir sorun yaşanmaz buda buradaki üyelerin refahı için

Sayfayı Paylaş