MMA ye nasıl girebilirim yani (UFC) ye

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Merdo2011 tarafından 9 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Biz salonumzuda veriyoruz. Ben veriyorum ama profesyonel olarak MMA dövüşlerine katılmış kişileri bulman daha iyi olur tabi.
    Sonuçta benim lisansım ve profesyonelliğim, kick boks, karate ve judo üzerine.

Gerçi benim bildiğim, yurtdışında da belli düzeye gelmiş bir arkadaş var ama o da bir yandan da antreman yaptığı için, öğrencilere çok fazla zaman ayıramıyor. Sadece arada çok tuzlu fiyata özel ders veriyor:)

2. Sinankrhnl

Sinankrhnl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dostum 16 yasinda body building e basladim 3 yil oldu yaklasik 5 aydir profesyonel muay thai sporcusuyla antremanlar yapiyorum MMA da bacaklari kullanmak onemli ben askerligimden sonra MMA ya katilmayi dusunuyorum yani 2 yil sonra toplamda 5 yil egitimim suruyor yani tak diye katilamazsin

3. rocky07

rocky07 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Antalya
    Türkiyede altyapı yok temel dovusler olan boks,karate yeni yeni oturmuş ve daha eksikleri varken mmaye biraz var ama kişiyede bağli mma mixed martial arts yani karma dövüş sanatlari birden fazlasiyla uğraşip temeli sağlam oturtursan neden olmasin :) Ayrica fitness salonlarinda mma egitimi artmaya basladi ve bana hiç inandirici samimi gelmiyor...

4. [UFC] MICHEAL

[UFC] MICHEAL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ARKADAŞLAR;
    ben [UFC] de 2,5 yıl dövüş yaptım sonra ailem bana karşı çıkınca bırakmak zorunda kaldım gerekli eğitimleri alıp girin zaten almıyolar ringe ben eğitimsiz girecektim almadılar sonra bazı eğitimleri alınca beni aldılar eğitim almadan girerseniz ilk darbede yıkılırsınız eğitim alın

Sayfayı Paylaş