Mma ya yeni başladım bazı fiziksel sorunlarım vr psikolojik ve bedensel olarak desteğe ihtiyacım var

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Engel.yoqtur tarafından 12 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Engel.yoqtur

Engel.yoqtur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hepinize iyi akşamlar arkadaşlar. Yaşım 18. 182 boy 90 kiloyum. Bugün MMA ya yeni başladım ilk ders gard nasıl alınır. Ben bundan 2 sene önce motorsiklet kazasında sağ kolumda 1 tane siniri koparttım. Brakial plexsus yani kol felcim var gard alırken sol kolumla kaşımı garda alıp sağ kolumla cenemi garda alamıyorum garda alsam dahi dirsek çok açılıyor bu seferde kanatlarım açık kalıyor artı olarak djrsektede skrun var 180 derece açılmıyor 160 derece civarında açılıyor. Hocam sağolsun anlayıslı biri. Ama gard alamıyorum. Kas yapım çok iyi dayanıklıyım ama işte sıkıntım o. Salondaki diğer arkadaşlar gard neyim on numara alırken ben yapamayınca kötü oluyorum. Hayallerimi süsleyen spor buydu benim mma dan bir kol yüzünden vazgeçmek istemiyorum. Bide kilo problemim var bazen diyorum ulan birak yapamazsın sen bir yandanda birakmak içinmi başladın! Abilerim kardeslerim kafam çok karışık bi yardım etseniz.

2. The Ripler

The Ripler Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Vazgeçme yola devam bu bir bahane değil yürüyemeyen adamlar bile boks yapıyor haline şükret çalışmaya devam

3. @salihstrength

@salihstrength Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Supplement Gurmesi :)
    Yer:
    ANKARA
    Kolundaki sorun senin başarına engel değil belkide kat edeceğin yolun daha başında bile değilsin çok daha büyük zorluklarla karşılaşabilirsin şimdi pes edersen eğer ilerideki başarılarını zorluklarla hangi aşamaya geleceğini hiç bir zaman göremeyeceksin. İleride anlatacağın bir hikayen bile olmayacak belkide.
    Hedefin için daha çok inanmalısın daha çok çalışmalısın. Kol kaslarını sinirleri daha iyi hale getirebilmen için sana tavsiyem yüzmen olur. faydasını kısa sürede göreceksin.
    Durmadan Duraksamadan Devam ET.
    Sevgiler.

Sayfayı Paylaş