MMA-BOKS-KICKBOKS-MUAY THAI HANGISINI SECEYIM ??

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Semih0606 tarafından 14 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Semih0606

Semih0606 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Oncelikle hepinize merhabalarAnkarada yasiyorum evimin yakinindaki dovus kursunda kickboks,boks,muay thai egitimleri veriliyor.
    Oncelikli amacin hayatimi duzene sokmasi ve vucudumun heryerini calistirmasi yeri geldiginde tekme yeri geldiginde yumruklarinin saglam olmasini istiyorum.
    Evimin yakininda bu egitimler var ama mma sporu bunlardan daha iyi olabilir diyorsaniz 1 vasita yapip mma sporunada gidebilirim.
    Sorularim bunlar cevaplarinizi bekliyorum hepinize iyi gunler.Yardimlarinizi bekliyorum.
    (Ankarada bildiginiz kurslarda varsa onerilerinizi alabilirim.)

2. TemelReiss

TemelReiss Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Muay thai kickboksa göre daha kapsamlıdır diz dirsek falan. Mma daha bi kapsamlıdır ki yerdede dövüş var hemen hemen herşey var. Sen sadece tekme yumruk sağlam olsun diyorsan kickboksa git teknikler vuruşlar daha az olduğu için daha çabuk kaparsın işi. Ha biraz daha geniş diyorsan Muaythai. Yok ben hepsini istiyorum dersen mma. Ama ne yaparsan yap araştır iyi bi hocadan öğren.

Semih0606 bunu beğendi.
  3. Semih0606

Semih0606 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Cok sagol kardesim sanki mma sececegim gibi iyi gunler.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş