Mitotropin

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve küçük kemik tarafından 18 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Arkadaşlar iki konuda bu üründen bahsedildi ancak kullanarak bahseden olmadı..HH piyasadan toplatılınca elimde 130 tablet kaldı..ara verdim..şimdi arayış içindeyim.

Mitotropin kullanan varsa tecrübelerini rica ediyorum

Selamlar

KK

2. moztin

moztin Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    kullanmadim kullanacaktim ama konustugum kisiler den aldigim bilgiye gore ve yaptigim arastirmaya gore bosmus oyle diyorlar para tuzagi lipo 6 black daha etkiliymis cok daha iyi verim aliyolarmis ikiside underground tarzi yag yakici

3. kliwaj

kliwaj Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Ben lipo 6 black kullanıyorum 2 gün oldu başlıyalı işe yararsa bildiririm.

4. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    kliwaj nası gidiyo lipo ??

5. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    benim okuduklarımda tam tersi..Lipo6 black in boş olduğunu söylüyorlar..Birçok kişi Mitotropin-Lean Extreme-Vaporize kombinesi yapıyor..Vaporize ın içeriği sesamin ve fish oil..Birçok yerde okuduğum kadarıyla sesamin ve fish oil yağ yakma olayında çok gerekliymiş..Vaporize alternatif olarakta Scvation Sesamin öneriliyor..
    Artık sadece bir termojenik yağ yakıcı alarak yağ yakma devri kapanmış..Yağ yakma olayında Sesamin+Termojenik+Testesterone Booster lar bir arada kullanılıyor..Bende şu anda kullanıyorum..Termojenik olarak Man Scorch Sesamin ve fish oil olarak Vaporize ve sebebini bilmiyorum ama her yağ yakma kombinesinde mutlaka ama mutlaka lean extreme kullanılıyor bende kullanıyorum..Şimdi yazacaklarımı abartmadan yazıyorum..
    1 ay hotrox ( 2 kutu) 21 gün animal cuts kullandım..Toplamda 2 ayda belim 7cm inceldi..Platoya girdim bir türlü daha fazla inceltemiyordum..Sonunda bb forumlarında yukarda yazdığım kombineyi buldum..10 günden beri yapıyorum..10 günde tam 5 cm inceldi belim..Kesinlikle abartmıyorum tam 5 cm inceldi..Gözle görülür bir fark oldu ve ilk defa en üstteki 2 karın kasını gördüm..Bu kombine resmen mucize gibi..12 gün daha yapıcam..toplamda 1 er kutu alarak 22 gün sürdürebilirsiniz..Bunların yanında günde 2 gr c vitamini ve chromium picolate kullanıyorum...

Rpac bunu beğendi.
  6. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Lean Extreme..

bu nedir berbes dostum

7. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Driven Sports Lean Extreme..
    Ne olduğu hakkında yani içeriği hakkında inan hiçbir bilgim yok..Bildiğim birşey varsa amerikada insanlar cutting için kullanıyorlar..Ve öyle böyle değil 100 kişiden 98 inin kombinesinde var..
    Sanırım bu T3-T4 durumlarıyla ilgili birşey..Kortisol blocker gibi birşeyler okumuştum sanırım..

Proprietary Blend: Green Tea Extract (50% EGCG), Coleus Forskohlii (40% Forskolin), 5-AT(TM)(7-hydroxy 17B-dihydro dehydroepiandrosterone ), 7OH (7-hydroxy-dehydroepiandrosterone)

içeriğide bu..

8. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    yan etki gördün mü bu stack yapınca..

ben bugün purple wraath içtim idmandan yarım saat önce..her yerim karıncalandı batmaya başladı..10 dk filan sürdü..sonra idman sonunda xtend içtim 2 ölçek.. O da aynı etkiyi yaptı..sonra geçti ama..

ne dersinniz ?

9. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Ben ilk etapta akşamları vücudumda kaşınma durumu ve batma durumu yaşadım..ama onun nedenini sonradan anladım bir arkadaşın uyarısıyla..ben kombineme ekstradan akşamdan sabaha kadar demelnemiş yeşil çay -mate ve active çay ekleyip günde 1 litre ondan alıyordum..kombinemdeki 2 supplementtede yeşil çay varmış..Vücudum bu kadar yeşil açaya tepki verdi..Bitki çayı olayını kestikten sonra artık bir sorunum kalmadı..Birde bu kombine bende enerji patlaması yarattı..İdmanları bitirmek istemiyorum acaip bir çalışma isteği oluyor içimde idmandan sonra bile

10. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Purple Wraath'ın içinde beta alanine var.

O his gayet normal.

Ben o his olmadı mı yapamıyorum. Bir anlamda ürün "bak ben içerde işimi yapıyorum, sen de orda çalış" diyo bana :)

Xtend'de olması şaşırtıcı. Çünkü xtend'in içinde beta alanine yok.

Yanlız Purple Wraat'ı idman sırasında tüketmen daha mantıklı. Bir de öyle dene.

İyi sporlar.

11. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    wayy..sleepy enterasan bilgiler..çok yararlı..gerçekten teşekkürler..bu arada bugün geldi 1 er kg luk xtend ve p. wraath..

ozzers xtend için 1 ölçek önce 2 de bitime yakın demişti..

sen farklı söyledin..bi reçete yazarmısın uygulayayım ..

merak ettim şimdi...

12. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Xtend kullanımı kütlene göre değişir aslında küçük kemik.

Xtend'in 2 ölçeğinde 14 gr bcaa var ki bu fena bir rakam.

Antrenman sonrası 14 gram BCAA alacak kadar kütlen varsa bence kullan, yoksa tek ölçek tavsiye ederim.

Aynı zamanda Xtend sadece bcaa&glutamin içerikli bir ürün.

Vücudun tüm aminolara ihtiyacı var.

Ardından iyi bir öğün gelmesi gerekiyor ya da ben xtend bulabilseydim şu şekilde kullanacaktım:

Normalde antrenman sonrası 15 gram amino içerek miktarda sıvı amino içerim. Bunu yarıya indirim, 1 ölçek xtend alırdım ben xtend'im olsaydı.

Xtend konusunda ozzers daha tecrübeli ve kendisi 2 ölçek alıyor sanırım antrenman sonrası.

Çok fazla müdahale etmek istemiyorum kullanmadığım için.

Yanlız sadece bcaa&glutamin içerdiğini düşünüp ona göre karar vermen daha mantıklı.

Purple Wraath'ı ise ben idman sırasında kullanıyorum ve kesinlikle değiştirmeyi düşünmüyorum. Sana da bu şekilde tavsiye ederim.

İyi sporlar.

13. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    sleepy tşk...ancak eksik olduğum bir konu var galiba..14 gr BCAA kaç gram proteine denk geliyor bilmiyorum ? yani 1 ölçek whey alınca genelde 24 gr protein almış oluyorsun ya, bu durumda 14 gr. BCAA neye karşılık geliyor ? veya vücut fazlasını atar mı ? gibi..

bilgin varsa paylaşmandan memnunluk duyarım..

14. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Bunun bir protein karşılığı yok.

Yanlız birkaç örnek verebilirim.

ON Whey'in ölçeğinde 5 gr civarı BCAA var.

Kaynaksız konuşmak istemiyorum, o yüzden genel bir bilgi vereceğim.

BCAA'lar kas tamiratı ve oluşumunda diğer aminoasitlerden daha fazla rol oynuyor.

ON Whey içindeki "24 gr protein- 5 gramı bcaa" oranı güzel bir oran.

Antrenman sonrası alınan 1 ölçek xtend 7 gram bcaa içeriyor. Antrenman sonrası gibi ihtiyacın arttığı zamanlarda 7 gram bcaa normal bir rakam.
    Yanlız 14 bence abartı oluyor. Hele de aminoasit formda olunca hepsinin kullanılacağını hiç sanmıyorum ben, çok sıradışı bir vücudunuz yoksa.

Haziran sonu tr'ye dönüyorum ve kısmetse xtend'in tadına dönünce bakacağım.

Ben 1 ölçek sıvı amino(+- 8gram protein) ve 1 ölçek xtend almayı düşünüyorum antrenman sonraları, ardında da sağlam bir öğün.

Kişi kendine göre çeşitli yöntemler geliştirebilir.

İyi sporlar:)

küçük kemik bunu beğendi.
  15. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    thums:Kişi kendine göre çeşitli yöntemler geliştirebilir.

16. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    "1 ölçek xtend 7 gram bcaa içeriyor." değil sleepy dostum..baktım kutuya..2 ölçek 7 gram yapıyor toplamda..bilgine..

bu arada kutu üzerinde 80 kg civarı olanlara 4 ölçek öneriyor idmandan önce ve sırasında bölerek iç diyor..İdman bitince de vücut kg bakmaksızın 1 ölçek daha al mutlaka diyor..

ozzers sen ne diyorsun ( kullandığın için bilirsin )
    ?

17. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Benim xtend im bugün geldi kutunun üstünde 160-180 lbs arası 4 scoop yazıyor..benim niyetim idmandan önce 1 scoop idmandan sonra 2 scoop..antreman olmayan günlerdede sabah 2 scoop gece yatmadan 1 scoop olarak almayı düşünüyorum..Umarım uygundur..bb.com forumlarında okuduğum kadarıyla millet günde 6 scoop falan alıyormuş..

18. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    gece yatarken içeriğinden dolayı purple wraath ( arginine filan var ya) uygun değil mi ?

19. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    valla purple wrath ı sadece antreman sırasında alıcam..sleepy öyle tavsiye etmiş..aslında sitesinde antremandan 10-30 dakika önce yazıyor ama sleepy tavsiye ettiğine göre bir bildiği vardır..Birde green magniute kutusunun üzerinde yarısını antreman öncesi yarısını sonrası yazıyor..sitesindede hepsini antreman öncesi diyor..napacağımı şaşırdım valla..Karman çorman oluyor hepsi

20. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Xtend'in ölçeği demekle servisini kastetmiştim. Düzeltmen iyi olmuş küçük kemik.

Valla arkadaşlar benim burada tüm ürünler için söylediklerim tavsiyeden öteye geçemez.

Şöyle bir bakacak olursanız protein veya amino içerikli ürünler 7/24 her dakika kullanılabilir aslında.

Ama ekonomi diye birşey var. Optimizasyon yapmak lazım.

Bir ürün ne zaman kullanıldığında en iyi fayda sağlanırsa o zaman kullanmak lazım bana göre.

Bu supplement kullanımı konusunda amerika'yı örnek almamanızı tavsiye ediyorum size.

Halk inanılmaz derecede cahil ve çok kolay kandırılıyor.

BB.com forumunu bir gezerseniz, sırf kullandığı üründen yarar gördü diye deli gibi o ürünü savunanlara rastlarsınız, zararlı da olsa...

Herkes bir rutindir tutturmuş gidiyor orda. Optimizasyon değil, maksimizasyon amaçları.

Ufacık eksikleri kocaman artılarla kapatarak çok iyi birşey yaptıklarını sanıyorlar.

Halk olarak bb ile çok iç içe olsalar da, dünyanın en büyük bb forumu denecek sitede iyi vücut denecek 40'tan fazla vücut görmedim ben.

Bu supplement konusunda son bir örnek vererek kapatayım konuyu.

Rafımda bir adet superpump250 duruyordu, 14 servislik ufak kutusundan.

Satmayı düşünüyordum; ama sonra şeytan dürttü, bir deneyeyim dedim. Zaten 14 servis...

Aç karnına tüm şartları yerine getirerek 4 gün kullandım ve sonuç koca bir "0".

Milletin öve öve bitiremediği üründen zerre kadar etki almadım.

Aldığım tek etki hali hazırda kafeinin bana verdiği enerjiydi.

Pump'larda artış olmadı, ağırlıklarda artış olmadı.

Şu an rafımda duruyor. Elimi bir daha sürmem, vücuduma yazık.

Bugüne kadar kullanıp etki gördüğüm 2 supplement var:

Birisi beta alanine, diğeri de sıvı ve toz formda amino.

Ha bir de eklem-destek ürünleri var.

Kendime ait bir dolabım olunca şu an kullandığım karma protein tozunu da bırakacağım. Yap tavuk göğüsünden sandviçleri, at dolaba, dışarı çıkarken koy çantaya...

Anafikire gelirsek...

Ben zaten superpump'a ihtiyacım olmadığını biliyordum. Merak ettim, kullandım ve merakımı giderdim.

İnsan vücudunu tanıdıktan sonra neye ihtiyacı olduğuna çok kolay karar veriyor.

Bu supplement dünyasında kaybolmamak, paranızı savurmamak için önce vücudunuzu tanıyın.

Ondan sonra hangi ürün size lazım, kaç ölçek almanız gerekir, hepsine kendi başınıza karar verirsiniz zaten.

Ha bir de, son zamanlarda "placebo etkisi bana yetiyor zaten" diyerek supplementlara para verenleri görüyorum.

O zaman aktarlar ne güne duruyor arkadaşlar :) Paranızı saçmaya bu kadar meraklıysanız bari insanımıza para kazandırın :)

İyi sporlar.:)

Son düzenleme: 27 Mayıs 2009
    küçük kemik bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş