Milk Thistle Hakkında arayıpta bulamadığım sorular ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ultravioleT tarafından 18 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ultravioleT

ultravioleT Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Milk thistle içerisindeki slimarin ve deve dikeni ile karaciğere destek olduğunu öğrendim. sırt ve omuz bölgemdeki sivilceler için ve karaciğer sağlığı sağlamak adına milk thistle siparişi verdim solgar marka. 50 kapsül 98 tl gibi bir fiyatı var.
    1 kapsülde 100 mg deve dikeni 80 mg slimarin mevcut günlük 3 küpsül öneriliyormuş.
    Acaba bir araştırma vs var mı? ne kadar günlük slimarin ve deve dikeninin faydasını görebilirim?
    Kullanıp da memnun kaldığınız milk thistle marka önerir misiniz?

2. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    ben sana karaciğer sağlığı için new life markasının 4 hepa ürününü tavsiye ederim. Benim alt değerim yüksekti. 120 idi. 40'a kadar düşürdü. Şimdi belki daha da düşmüştür. Şubattan beri kan değerlerine bakmıyorum. Önceleri bende milk thistle kullandım. Faydasını göremedim. Alt yi düşürmedi. 4 hepa içinde enginar yaprağı ekstresi ve karahindiba kökü ekstresi var. Tek başına aktardan alıp enginar ekstresi de içmiştim. Onunda faydası olmamıştı. Ama bu ürün bana harika geldi. Günde iki tane sabah akşam yemeklerden sonra içiyorum. bu da sayfası

https://www.newlife.com.tr/urun/4-hepa--karaciger-fonksiyonlari/

Sayfayı Paylaş