MHP Stack Vs

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Kauss tarafından 12 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Merhaba Arkadaşlar,

Ocak gibi 2. stackı hazırlıyorum. Aklımda MHP ürünlerini denemek adına bir stack var.

MHP Dark Rage
    MHP Dark Matter
    MHP T-Bomb II

BB.com da mhp nin sayfasını gezmişseniz bu stack'a zaten Victor Martinez'in stackı diyorlar. Gerçi sadece satış oyunu ama merak ettiğim ürünler. Malesef forumda bu ürünler hakkında başlıklar yok. Konu aralarında mesaj olarak geçmiş. Bu 3 ürünü kullandınız mı yoksa kullandıklarınızdan yorum yapabilecek arkadaşlar varsa sevinirim ?

Yoksa bunun dışında;

Yurt dışından
    Driven Sports Craze
    Promera con-cret
    Bpı sports blox

bu ürünler açılmamış şekilde elimde duruyor. Bunlardan yola çıkarak bir stack mı yapmamı önerirsiniz ?

Bir diğer stack düşüncem de Muscletech ürünleri hakkında,

MT Creacore
    MT Alphatest
    MT Myobuild

ve bunlara ekstra bir NO ürünü

2. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Ben olsam mhp stackini düşünmezdim bile. Dark rageden daha iyi bi preworkout ürünü bulabilirsiniz. Hazır elinizde craze varken onu alın kombinasyona derim. T-bomb için zma toplama yapılıp miktarları kendiniz belirlerseniz daha sağlıklı ve etkili olucağını düşünüyorum. Dark matter içinse bi yorumda bulunamicam içeriğindeki amino miktarları belli değil sanırım. 60gram blend demiş ama neyden ne kadar var bilmiyorum. Bu yüzden farklı markaların kombinasyonları yapılırsa sanki daha mantıklı olur. Mhp ürünlerini burda çok kullanan bulamazsınız bence

Mt ürünlerine karşı da olsam (çok şişirme oldukları için) myobuild ve creacore ürünlerini bende merak ediyorum. Creacore un 1 ölçeğince 1.750mg creatine hcl var. Con-cret te bile bi ölçekte 750mg var. Ayrıca myobuild ın içeriği de bcaa miktarı düşük olmasa fena olmazmış. Ant sonrası recovery için yetersiz kalabilir.

Madem şu an elinizde bi fırsat var, yurtdışından ürün getirtme şansınız var bence elinizdeki ürünlere bi bcaa eklenebilir. Çünkü blox un içerisinde bir tek valine var bcaa olarak. Türkiyedeki ürünler dışında (xtend, amino fx, atomic7 vs) gaspari aminolast ve mp amino1 önerebilirim bence bi inceleyin derim. Ayriyetten yeni bi kombinasyon yapmak istiyosanız da creacore un yanına bi post workout ürünü yine yukarıda tavsiye ettiklerimden ve nox ürünüyle tamamlayabilirsiniz. Nox olarak da benim bu ay verdiğim siparişte craze ve hyper fx var. Hyper fx ne zamandır denemek istediğim bi ürün bunu da araştırın bi derim.

Valla konuyu görünce direk kendimi gördüm bende çok kararsız kalmıştım çok kafa yormuştum filan o yüzden düşündüklerimi aktarıyim istedim. Yardımcı olabilirmiyim bilmiyorum ama şimdiden kombinasyonun hayırlı olsun :)

3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Craze'yi kullanmada çekimserim yanlış hatırlamıyorsam kafein var. Ve kafein olan ürünleri açıkcası pek tutmuyorum. Ayrıca vücudum kafeine alışık biraz :)

Mhp nin bu ürünlerinin oranlar düşük olsa da kullananlar nedense memnun ondan kafam karıştı açıkcası. Muscletech markasını da ben sevenlerdenim nedense :) Ciddi anlamda yeni ürünleri başarılı gibi hiç değilse içerik olarak

4. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    keşke bende senin gibi yurt dışı ürünlere bu kadar kolay ulaşabilsem kauss imrendim gerçekten :). yaptıgın stack i neye göre kuruyorsun? büyüme vs. ? sorabilir miyim ? yani sadece enerji ve recovery ürünlerinden bir stack mi yapacaksın?

5. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bu ikinci bulk dönemi stackım olacak. Tabi ki bu supplementlere tamamlayıcı ürünlerde koyacağım ama recovery, NO ve testo için ürün tercihinde bulunmam gerek.

Normalde Muscletech'in yukarıda saydığım ürünleri ve NanoStim'i ekleyip 2. bulk stackımı yapacaktım fakat nanostimde yohimbe olduğu için bu ürünü çıkardım :)

6. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    bize gelen dubai ürünleri yerine kaliteli bir bsn stack de yapabilirsin örnek:noxplode+cell-mass+nitrix benim aklımdan çok geçti ama maddiyat el vermedi.onun dışında muscletech in ülkemize gelen adam gibi ürünü yok.ama yurtdışı saydıgın ürünler eminim iyidir

7. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    O da aklımda olan bir stack ciddi ciddi son 1 haftadır düşündüm ama ülkemizde bulunmayan ürünlere yöneliyorum :) Açıkcası ben dubai-gürcistan gibi olaylara pek takılmıyorum. Yani üretim yerleri farklı olabilir ama içerik aynı oluyor. Yani üstünde ne yazıyorsa o. Bazı ürünlerde değişiklik olabiliyor misal animal pak ama onda da yine üstünde dozajları yazıyor :)

muratcan.biceps bunu beğendi.
  8. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    caffeine olmayan bi nox ürünü var mı ya? :) bu arada yohimbe olan bi ürün kullandın ve beğenmedin mi yoksa direk mi karşısın?

9. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    yohimbe iyidir ya keşke bizde bulsak :)

10. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Kullandım ve ciddi anlamda rahatsızlık çektim. Kalp konusunda sorun yaşattı. Bu sporu sağlık için yapıyorum tabi ki amaçlarım var ama sağlığımdan olmaya da niyetim yok.

6 ay boyunca yastığa kafamı koyduğumda kalbimin normal atmadığını hissedebiliyordum. İlk 1 ay boyunca hiç bir şey yapmasam da kalbim ciddi anlamda kalp çarpıntısı yaşadım. Doktora gittiğimde bir gün ekg de kalp atışımın çok hızlı olduğu ( tansiyonun ) teşhisi konuluyorken ertesi gün gittiğimde kalp ritmimin çok yavaş attığı ortaya çıkıyordu. Taşikardi ile diğerini hatırlamıyorum.

Onun için yohimbeye karşı ön yargılıyım.

Kafein olayına gelirsek tabi ki kafein oranı fazla olmayan ürünler de var. O yorumum biraz tuhaf kaçmış olabilir :) Zaten NO ürünlerinden pek verim alamıyorum belki de büyük ihtimal bu kafein olayından. Pump dışında diğer etkileri çoğunlukla yaşıyorum :)

11. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    aynen bende artık kahveyi yemek kaşığıyla atar oldum 2 kaşık tık yok.yeni vapor aldım etki 0.içine mp creatin atıcam şimdi vaporun :D

12. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Çok geçmiş olsun. Anlıyorum tabiki sağlımızı kaybettikten sonra şu yaptıklarımızın hiçbir anlamı yok. Bu arada aklıma geldi vpx markasının no-shotgun ve no-synthesize kombinesini çok övüyolardı bi ara. Bunu da araştır bence. Birde kaç kutu ürün getirtebiliyosun ona göre elindekileri de göz önüne alarak bi kombinasyon düşünmelisin bence.

13. fercami

fercami Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selam arkadaşlar bugün itibarı ile mhp dark matter kullanmaya başladım tadı karışık orman meyvalı 2 ölçek 500 ml suda eritip için yazıyor tadı kötü değil ama çok kıvamlı geldi bana sizce 1 ölçek kullansam su miktarı aynı olacak şekilde etkisi azalır mı? Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum . Kilom : 53 yaş :35

14. firestorm13

firestorm13 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    1 ölçeği kaç gram?

Sayfayı Paylaş