mevsres - 150 KG x5 Squat

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve mevsres tarafından 19 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Çok uzun süre bekledim bunun için, hayalimdi. :)

Derinlik tercihim eskiden halterciler gibiydi ama artık paralele kadar veya paralelin çok az altı, sebebi ise bunun bana daha uygun olduğunu düşünüyorum, High Bar Squat yapıp derine inmek her sporcuya giden bir şey değil, çok iyi ayak bileği mobilitesine falan sahip olmamız gerekiyor ve de Butt Wink problemimizin olmaması gerekiyor, yani Low bar Squat aslında tam bana göre, hem ayak bileği mobilitem çok iyi değil hem de Butt Wink sorununa sahibim, Low Bar Squat'da öne eğilerek yaptığımız için bu 2 problem de ortadan kalkıyor kısmen.

Şu anda ise Low bar ile High bar arasında bir yerde konumlandırıyorum barı, yavaş yavaş Low Bar'a geçiş yapacağım çünkü bana daha uygun.

Şu an bana hesaplayıcılar 175 KG tek tekrar yapabileceğimi söylüyor, yakın zamanda da bir 1 Rep Max deneme planım var, 170 KG çıkarmak hedefim.

Bu arada 5 tekrar Deadlift rakamımı 175 KG'a çıkarttım.

mali67, freeletics, Ackres ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Halter ayakkabılarımdan aşırı memnun değilim, iş görüyor fakat esnek değil, çok kaba, Rebook yeni halter ayakkabısı çıkarmış, çok iyi görünüyor, ne yazık ki ben bu ayakkabıyı satın aldıktan sonra çıkardı, şimdi bunu almayı düşünüyorum. :)

3. Ömer Alken

Ömer Alken Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Çok iyi bir ağırlık,peşinde koştuğum değerler
    Daha da güçlenmen dileğiyle

4. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Hocam sende de para bol herhalde :D verim aldiysan al tabi aldığın malın hakkını veriyorsun. Kaldirdigin agirliklar güzel

5. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Teşekkürler, umarım sen de hedefine ulaşırsın.

Çok fazla parası olan biri değilim, şanslıyım sadece, aile geçindirmek ve kira parası falan ödemek gibi bir derdim yok, dolayısı ile kazandığım parayı sadece kendime harcıyorum. :D Tabi sadece sevdiğim şeylere, yani mesela son model telefon kullanmam çünkü çok merakım yok, ancak spora para yatırırım çünkü öyle böyle değil baya spor aşkı olan biriyim.

ayz ve afka9 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş