Meter Mevsimler

Konusu 'Yerli Müsabakalar ve Sporcular' forumundadır ve Ceyhunn tarafından 6 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 173 üye.
  1. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    ölçülerini verseydi keşke birisi kilo boy biceps omuz vs.
    bende merak etmiştim gördüğümde manyak meter :)

2. batt_34

batt_34 Üye

Beğenileri:
    479
    Ödül Puanları:
    73
    artık bu tarz soruları sormaya gerek tabiyki kullanıyor.

3. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    bu vucuda kullanmasına gerekmi var adamda sadece karın kası var başka bi şey yok biraz dikkatli bakın...

4. cengoo

cengoo Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Göğüse 7 hareket mi giriyor şimdi bu adam, nasıl iştir anlamadım...

5. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Tamam anladık iyi çalışmış etmiş felan filan ama bu Kıbrısta beslenmek zor olayı nedir Aga kıbrısta ambargo mu var millet orada istediğini alıp yiyemiyor mu nedir yani ben orasını anlayamadım

ha bu arada vucut iyi ona diyecek lafımız yok zaten kendiside diyor ya sadece protein tozu ile creatin kullanmış birde sıkı çalışmış haftanın altı günü a32

"YERSEN"

occaner bunu beğendi.
  6. batt_34

batt_34 Üye

Beğenileri:
    479
    Ödül Puanları:
    73
    evet dikkatli baktımda sadece karın kası var adamda başka birşey yok hyper_

7. zumruduanka

zumruduanka Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    pazarlama
    Yer:
    istanbul
    bu vücut steroidsiz de olur ama üstteki yorumda mens health dergisindeki röportajında gördün antrenman programını.O programla kas namına bişey kalmaz vücutta kortizol yıkar geçer.Yani tabii ki steroid kullanmış.

8. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    steroidle bile o kadar antrenman olmaz yalan dümen bunlar işte insanlara o kadar zaman alıyorki bu vücudu yapmak siz yapamassınız bosuna kasmayın imajını veriyor

zumruduanka ve batt_34 bunu beğendi.
  9. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    mf türkiyenin bu ayki kapağı olmuş meter. ve baya bir ayrıntılı anlatmış neler yaptığını şu anki supplement programı ise : sabah aş karnına 1 gh max kahvaltıda 1 servis whey sabah kardiyodan önce 1 adet cla , 1 doz multivitamin , 3 çorba kaşığı l-carnitin antrenmandan önce 1 servis whey ve animal pump antrenamandan sonra 2 servis whey , 5 gr glutamin , 5 gr bcaa yatmadan önce kazein ve gh max maşallah adamın içmediği kalmamış bi beni içmemiş :D

10. batt_34

batt_34 Üye

Beğenileri:
    479
    Ödül Puanları:
    73
    MF nin klasik supplementlere yönlendirme taktiği deneyimsiz arkadaşlar bu takviyeleri kullanınca aynısı olucak diye sakın kanmasın tamamen pazarlama tekniği.

zumruduanka bunu beğendi.
  11. Melih_91

Melih_91 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Facebook sayfasına günde 5 yumurta beyazı bir tane de tam yumurta yiyorum demiş. Bazen 14 yumurta beyazı yediği günler oluyormuş.

Bu arada Facebook sayfasında, sorulan sorulara bazen cevap veriyor. Biri kaç kür yaptın diye sormuş mesala ona cevap vermemiş ya da görmemiş soruyu:)

12. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Türkiyem canım memleketim ne kadarda kolay bu ülkede prim yapmak ün yapmak. taner yarışmaya katılıyorda ablası mesaj atıyorda tanerde meterı sözde kötüleme yöntemiyle dağlara çıkarıyor. ya çok saf insanlarımız var ama bu saf insanları bu duruma düşüren yapım firmalarıda bir o kadar suçlu. resmen Türk milletiyle dalga geçiliyor başka birşey değil bu.

Düşünün taner, meter sayesinde bir yarışmaya girmiş bu ikisi arkadaş. meterde kendi çapında gündemde olmadan kıbrısda birşeyler koşduran bir adam ama bu yetmez ilgi lazım prim lazım. arkadaşı survivordayken onu yanlızmı bırakacak uzakdan saf görünümü, ilginç hareketleri vs. Günüm Türkiyesinde prim yapmak tv karşısındaki izleyiciyi güldürmek için yeterde artar bile. bu adamlar akıllı, herşeyi kurmuşlar önce sen yarışmaya gir benimde ismim geçsin. taner birden çıkıyor sms hakkımı ablamdan kullandım, meter mevsimler diye bir arkadaşım var bana yanlış yapdı benim arkadaşlarımı faceden ekleyip benim üstümden prim yapıyormuş ee birazda bu ara vücut çalışdıya diyip saçma birşey atıyor ortaya... dikkat ettiyseniz ad soyad veriyor taner. bunu facebook yokken daha orta okulda kızlara bagırarak telefon numaramızı arkadaşımıza soylerdık ona benzemıiş. meter mevsimler diye bir arkadaşım var diyor. 2 gün sonra facebookda meteri ekleyenlerin haddi hesabı yok ( reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığı)

saçmalığa bakınki buna tv de kopan (tanerin anlatış tarzına) saf milletimiz sayesinde meter 2 3 haftada 2 tv programına katılıyor ve tanerle olan anılarını anlatıyor. ne kadarda ihtiyacımız var Allahım nasılda meraklıyız. insanın içinden banane, bizene demesi bile geçmiyor diymi. eee tvde prim yapan bu hareketleri seven bir ülkede yaşıyoruznede olsa.gündemde olan bir avı yakalamışken salıvermek olmaz tabi, hoop reyting yapacağını düşünen diğer kanal program sunucuları davet ediyorlar meteri programlarına ve konu :D tanerle meterin anıları. reyting yapsaydı bu programlarki çok şükür kanallar farklıydı bu ikiliyi tvlerde sunucu olarak görebilirdik. Türkiyede bu sektör böyle yürüyor nede olsa.

gel gelelim meter bu 2 programa çıktıkdan sonra survivor adasına (dominic) gidiyor. buda daha önceden belirlenmişti ve geçen hafta çıktı. ve tanere acun meteri sorduğunda işe yaramaz öylebir arkadaşım yok dedikten sonra, meterin gelişiyle metere sarılmalar birden kardeş profili yine komik. ama adamlar cakal meterin survivora gitmeden söylediği taner saf 4 duyu organı yok kelimeleri survivora gideceğinde tanerin takınacağı tavrın başka bir dilde anlatım biçimiydi ve herkesde bunu yedi.

sonuç; meter kendini tanerle beraber iyi pazarladı ve sitesinide kurdurmuş fitness üzerine personel trainer lık yapıcak eee Türkiye gördü meteri iyi pazarladı kendini şimdide meyvesini yiyecek online personel trainerlık...

Memleketimde aç kalan kusura bakmasında salağın önde gidenidir. bu kadar duygusal şeylere yönelmiş bir milletle fatmagül olursun para yersin, bihter olursun para yersin, biten bir diziyi uzatırsında uzatırsın duygusal milletimizi ağlatırsın para yersin, şaklabanlık yaparsın para yersin, taner olursun para yersin, meter olursun para yersin.bunlar yer sende gülersin, ağlarsın:)

Hmm birde burda vücuduna yorum yapılır. öncelikle verdiği beslenme programına, daha sonra muscle building dergisindeki antrenman sistemine ve son olarakda steroit almadığına gülerim hatta kahkaha atarım. siz tartışa durun acaba naptı diye:) haydi kolay gele.

Son düzenleme: 1 Haziran 2011
    maietnigri, Buchdich, tranceaddict ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  13. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Ne alakası var? MF zaten daha önceden Meter'i ağırlayacaktı. Taner saf bir insan öyle kolay kolay bu işleri yapamaz. Ağzından kaçırırdı. Nitekim Derya ile anlaştığında oldu bu. Yarışmayı bile izlemeden yorum yapıyorsun. Ayrıca insanlarımız bu sıkıcı siyaset gündeminden anca böyle saçma olaylarla kurtulabiliyor, herkes bizim gibi kafasını dağıtacak sporlar yapmıyor. Kendi insanını sevmeyen neler neler yapar insanına...

14. pirate

pirate Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    karın kasları gercekten mukemmel tv dede cok muhtesem duruyordu ama parçalamak içinde 25 set önkol hareketi girlmez heralde=D

15. mert34

mert34 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    GİRNE-İSTANBUL
    Hayatında kaç kere Kıbrısa gittin?

Sen millete bilmeden konuşuyorsunuz diyorsunda asıl sen bilmeden konuşuyorsun.
    Evet Kıbrıs büyük bir ambargo içinde ama gerek GIDA gerek İLAÇ vs. hiçbir ambargo yok. TÜRKİYE dısında ülkeler RESMİ olarak ticaret yapmadıklarını herkes biliyor. Ama göstermeden gayrıresmi olarak yaptıklarınıda bilmezsin. Bunun için Kıbrısta yaşaman lazım düzeni bilmen lazım. Zaten belli bir süre sonra bazı şeylerin Kıbrısta daha bol oldugunu görmüş olucaksın. 12 yıl kıbrısta yaşadım bu arada.

16. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    vayy vay vayyyy...

kıbrısta insanlar beslenemiyor diyebilen (yani bu sözlerin "kıbrıslılar ambargo yüzünden yiyecek bulamıyor" anlamına geldiğin bile idrak edemyen, eğer idrak ediyorsa daha büyük kabahat işleyen)bir kişi ve onu meşhur eden survivor kankası...

canım ülkemin canım insaları da bu iki nevi şahsına münhasır zat hakkında ciddi ciddi konuşmuşlar.
    konuşmak bir yana, buna ağızla bile gülünmez...

geçiniz efendim.

Son düzenleme: 2 Haziran 2011
  17. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    m&f meter'i survivor olayı nedeniyle kapak yapmadığını 3 aydır kendisini izlediğini yazmış (ozki hamdemir önsözde..) ne kadar doğrudur bilemeyiz tabii ki..

ama insanın aklına şunlar da gelmiyor değil;

meter gibi sadece benim çalıştığım salonda birkaç arkadaş var. forumumuzda görüyoruz, birçok arkadaşımız var en az onun kadar iyi.. tüm türkiye yi düşünürseniz sayı daha da fazla olacaktır..

ya m&f türkiye survivor daki ilgiden nasip almak istedi ya da m&f türkiyenin sahipleri ya da ilgililerinden birisinin tanışı, akrabası vs..

açıkcası şaşırdım. m&f de kapak olmak bu kadar kolay mı diye..

(arkadaşın vücuduna ve yazılanlardan bilgi edindiğim çalışma azmine ve emeğine saygım var kesinlikle kolay değil emek istiyor ama m&f kapak olmanın da bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim.)

Son düzenleme: 3 Haziran 2011
  18. Fit

Fit Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Nekadar sürede bu vücudu yapmış acaba.Set sayısı banada çok geldi.Gerçek programımı acaba

19. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    şimdi meter'i survivor'ı bilmemneyi bi kenara bırakalım ve mantıklı olalım.

meter'in bi yandan öyle aman aman bir vücudu yokken bir yandan da bu vücut steroidsiz olamaz diyerek kendimizle çelişiyoruz.
    tüm forumda sürekli steroid almadan da adam gibi beslenerek gerekli supplement desteğini yaparak gayet yeterli bir hacim alabileceğimizi birbirimize ve özellikle genc arkadaslara anlatmak icin yırtınmıyor muyuz?

e bu yaptığımız muhabbet ne simdi? yani steroid almadan adam gibi temiz bir 44 cm kol yapmak asla mümkün değil midir mesela? aramızda hiç mi yok bunu basarabilen üstüne süper bir diet ve defin asyon ile eğer terk-i diyar olma şansımız varsa herseyden soyutlayıp kampa kapanıp 2 cm kaybederek hadi 3 diyelim 41-42 cm bicepsle örneğin define bir vücut yapmamız mümkün değil midir?

meter almıstır almamıstır mevzu o değil ama tartısılan konu söylenen sözler cok sacma bence kendinizle çelişiyorsunuz aman burada bunları yazan arkadasları baska konu baslıklarında ne steoridi kardesim sen adam gibi beslen bilmemne falan derken görmeyelim cok komik olur bundan sonra..

evet meter gibi hatta meterden cok daha iyiadamlar var sadece salonlarda keyif olarak spor yapan adamlar bile olabilir bunlar meter mf kapakta onlar salonda buna katılıyorum
    ama sokak aralarında cola kutusuyla top oynayan messi lerimizde var bu biraz şans talih hayat kader diyorum.

bu taner isimli arkadası face de paylasılan videolar kadar tanıyorum izledim bi kac kesit kendisinden
    jackass kafasında bi arkadasımız nispeten eğlenceli rahatsız dediğimiz cinsten bunlar bi tartısma yapmıslar daha meter kimse bilmediği zaman youtube a video upload edip cevap vermis o sırada pek tanıyan eden daha yoktu ben prof. vücutcuyum ve önümüzdeki günlerde zaten MF de olacam demişti.. yani belki bi sekilde bağlantı falan sağlamıs olabilir bilemeyşz

beğenmemek elestirmek en doğal hakkımız ama ötesi ve konusulanlar beni düsündürdü sadece

Rinkushichi, utkux54, onbir ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  20. Ceyhunn

Ceyhunn Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    arkdaşlar benim bildiğim kadarıyla kıbrısta bir ambargo durumu mevcut.kuzenim daha yeni geldi askerden.gıda,ilaç hatta su bile o kadar pahalıki yani su yerine votka alsak daha ucuzdu diyor.tabi anlattıkları ne kadar doğru orasını bilemem.gidip yaşamak lazım.

Sayfayı Paylaş