Metabolizma hakkında

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Entrika tarafından 27 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Entrika

Entrika Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Hayırlı günler arkadaşlar.
    Forum'da eminim buna benzer konular vardır ama benim sorunum biraz daha farklı. Kilo alamayan insanlar genelde spor salonlarına giderler ve sonuç alırlar. Ben bugüne kadar spor salonuna gitmedim biraz maddi imkanlar biraz'da evde denemelerime göre orasıda bana yaramaz diyordum. Mesela evde şınav barfiks gibi hareketleri düzgün yapıp arkasında protein ve karbonhidrat ile beslenmeme rağmen iyi sonuçlar alamıyordum. Boy 1.70 kilo ise 53. Bi ara kendimi çok zorlamama rağmen 58 kilo felan gelmiştim fakat 1 hafta çalışmıyayım veya tıka basa bir şeyler yemiyeyim direkt 53 kilo'da sabit kalıyorum. Demek istediğim şuki ben hep yiyerek kendimi perişan ederek kilo almak istemiyorum. Birgün tıka basa yersem akşam kendimi lavaboda buluyorum. Çünkü metabolizmam aşırı derece hızlı çalışıyor. Dolayısıyla spor salonuna'da bu yüzden gitmiyorum. Ben şeker un yağ tüketsemde bana etki etmiyor. Diğer bir sorun ise iştah problemi. Yani bazı insanlar yemek yemeyi sever ama ben sadece iştahım varsa severim onun dışında yemek tüketmek bana işkence gibi hele spor sonrası çekilemez bişey. Biraz fazla yedim mi şişiyorum.

Uzun yazdıysam kimse kusura bakmasın. Eminim bu durumu yaşayan ve anlayan insanlar vardır. Birilerinin doğru bir yönlendirme yapmasını rica ediyorum. Eğer bu işin çözümü yoksa yani metabolizma yüzündense bunuda bilmek istiyorum hiç sorun değil yeter ki sorunun ne olduğunu bileyim.

Sayfayı Paylaş