Merhabalar

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ●тє¢нησ мαη●™ tarafından 1 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ●тє¢нησ мαη●™

●тє¢нησ мαη●™ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba vg ailesi ismim serdar 16 yaşındayım vg ye çok uzun zamandır istek duyuyodum ama spor salonuna hiç gitmedim evde toplasanız yarım yamalak kafanma göre 1.5-2 ay kol kası çalışmışımdır en fazla ki pek bi etkisi yoktur çünkü hiç etkili şekilde yapmadım :D ama ne hikmetse genetik midir nedir bilemem ama vücudum çok iri kilom 112 ama neredeyse hiç sarkık yağ yok zaten dizim altında kalan bacak, kollarım ve boynumda ve omuzlarımda hiç yağ yok sadece gövdede yağ var ama hiç gözükmüyo hele ayaktayken sadece iri gözüküyorum ve bunu vg için bi avantaj olarak görüyorum ölçülerim

sol kol: 32
    sağ kol:33
    omuz: 112
    göğüs: 106 ( ama sırtımda biraz yağ var diye 5-6 cm çıkartabiliriz)
    ön kol: 28

bel ve bacaklarımı ölçmedim yağ olduğu için yanıltıcı olabilir ama bacakalrıma ve göğüs kasıma çok güveniyorum 112 kilo olduğum halde ki boyum da uzun 1.87 yim biçok kişiden hızlı koşuyorum bacakalrıma baya güveniyorum göğüsüm de baya iri ama yağ anlamında değil spor yazıldım geçen hafta 1 haftada 1.2 kg verdim bütün kilolarımı 6 ayda falan atacağım Allah kısmet ederse ama yağ oranım fazla olduğu için spor eğitmenim vg ye tam anlamında başlatmadı beni adaptasyon çalışmaları falan yapıyoruz bi an önce kilolarımı verip tam anlamıyla vg ye başlamak istiyorum gelişmeleri foto olarak koyarım

demin verdiğim ölçülerde bi bozukluk yok yanlış olmasın diye abime ölçtürttüm hatta 2 kez ölçtük sonuçlar böyle genetik olarak vg ye uygunum gibi geliyo inşallah güzel bi gelişme olur iyi forumlar :)

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

- Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    - Kaynak belirtilmemiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş