1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Merhaba Ben Mehmet Istanbul'dan

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve altera tarafından 14 Ekim 2005 başlatılmıştır.

1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Kod:
    gogus herzaman duzenli girdim hareketi hep yedire yedire yaptım hep gogus idmanlarından sonraki gun goguslerim agrıdı ama gel gor ki istediğim gibi gelismedi onu nasıl yapmalıyım acaba bi fikri olan var mı?
    Overtraining olmasin ? ;)

2. PUMP

PUMP Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    cok güzel herkes dedigi gibi goguz lazim yoksa super calismaya devam ;)

3. altera

altera Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bilmiyorum despo aslında overtraining olayına dustugumu zannetmiyorum cunku herseyi denedim su 6 yıl icerisinde
    mesela haftada 6 gun idman yaptıgım zamanlar
    haftada 2 gun gogus giriyordum

bench press 5x 12-10-8-6-6
    incline bench press 4x 10-8-6-6
    cable cross 4x 12-10-8-6
    dips 4x 10-12

suan gerci ramazan dolayısıyla idman yapamıyorum ama haftada 4 gun idman yapıyorum

gogusu 2 gun calıstırıyorum
    hareket sayısınıda 3 e dusuruyorum

ama ne bilim yinede buyuk bi kutle yapamadım
    artık genetikten fln diyorum ama ne bilim mutlaka eksik veya yanlıs olan birseyler var

4. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    genetik olabilir aslında göğüs problemi.Ama son bir yıldır vücudunu tepki vermediğini söledin şöle düşünüyorum ben (salvadorun bilgilerinden yararlanıyorum) eğer vücut tepki vermesse antremanlara kısa bi ara verilirse daha ii olurmuş sanırım şöle 15 gün gibi daha sonrasında tekrar gelişme sağlanabilir.Yalnışsam veya eksiklerim varsa salvador bi zahmet tamamlasın..

5. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    KAUSAL bu sporu 7 aydır yapıyormusun sana saygı duyuyorum ve ne dersen dogrudur en az bı 3 senen gecsın ondan sonra senınle polemıge gırebılırım

bigbody, TURKIYE'DE sana hayrandı,nolur vucut yap dıye herkes sana yalvarıyor.TURKIYE'NIN sana ıhtıyacı var. :lol:

jay cutlerın fotosunu koyarakda olmuyor bu ısler ok 8)

6. Kausal

Kausal Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Ben polemiğe girmem sadece görüşümü söler çekilirim.Senin de düşüncelerine saygı duyarım.
    Zaten polemik yaratacak bişey yok ortada.

7. Salvador

Salvador Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    Bursa
    Vücüdunuzda zayıf kaldığını düşündüğünüz kas gurubunu geliştirebilmeye yönelik yapılabilecek teknikler:

1-)Genel olarak vücudunuzda bir süredir gelişme olmadığını düşünüyorsanız yapmanız gerekenler:

-Antrenmanlara ara verilmeli 1 ay ila 15 gün kadar bir zaman yeterli olabilir.

-Antrenman yaptığınız salonu değiştirin bir süre.

-Eküriniz varsa ekürinizi değiştirin.

-Beslenme şeklinizde, yediğiniz besinlerde değişiklik yapın.

2-)Tekil olarak bir gelişme olmdığını düşündüğünüz bölgelerinize uygulayabileceğiniz teknikler:

-Uyguladığınız çalışma şekillerini değiştin.

-Set ve sayılarda değişiklik yapın.

-Belirli aralıklarda şok uygulayın mesela ayda bir.

-Antrenman esnasında çalıştığınız kas gurubuna konsantre olun ve hissederek hareketi yaın.

Bu bölümü aşacak bir açıklama oldu fakat yararlı olacağına inanıyorum. 8)

Saygılar...

8. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    teşekkürle salvador eksiklerim olduğuu bildiğimden senden yardım istedim...Bence arkadaşlar biraz çaba sarfederlerse daha ii anlarlar ve uygularlar.Bide şu dikkatimi çekti ve gerçekten hiç hoşlanmadım
    ([musty])
    amacın ne forumu bozmakmı herkesin kendi arasında polemiğe girmesini sağlamak mı istiyorsun...Ne kadar bb yaptığın önemli deil bence kausal belki 7 aydır yapıyordur ama eminiimki senden çok daha akılcı konuşuyor.Lütfen DESPO kızma bana ama cidden kızmaya başladım yaaa burdaki herkes birbiriyle eşittir.Kİmse kimseeyi ezici konuşamaz,Forum kurallarını okumadın galiba.Senin yazılarını okuduğumda emin olabilirsin ki bi önyargıyla yaklaşmaya başladım...Çok iticisin.DESPO ne olu r kızma ama bunları sölemem gerektiğine inanıyorum....Kİmse kızmasın sadece kişisel bi uyarı olmasın istedim.Herkes duygularımı öğrensin...

9. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    emin olabilirsin ki kimse de sana hayran deil bu forumda....
    TEKRAR sölüyorum DESPO ne olur kızma....

10. altera

altera Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    salvador soylediklerine katılıyorum. sey dicem ben yazın basında 103 kiolydum butun yaz diyetle gecti ama cok ii bir diyet yaptım sanırım
    cunku diyet sırasında idmanda tekrarları hic arttırmadım aksine son tekrarları dusurmustum
    mesela bench press te son sette 2tekrar yapabilecegim baya agır bir kilo takıyordum baya zorlanarak 2 tekrarı yapıyordum hic ara vermeden yanlardan mesela 25 er kilo cıkarıp onu 6 tekrara veya iice kaldıramayasıya kadar basıyordum(en fazla 7 veya 8 tekrar) ve goguslerimin hayvan gibi sistigini hissediyordum ki diyette olmama ragmen olcu aldıgımı bile dusunuyordum o aralar
    ama simdi araya ramazan girdi olcu kaybettiğimi dusunuyorum salvador senin de dediğin gibi sanırım tekrarlarla fln oynamalıyım heralde...
    Allah gunah yazmaz insallah ama artık ramazanın bitmesini bekliyorum agırlık kaldırmayı cok ozledim yaw....

Aslında ben de yeni bir uyeyim ama bu vucutgelistirme olayında kimse kimseyi kucuk gormemeli sonucta boyle bir forum sayfası var amacları belli herkes birbirine yardımcı olmalı ve herkes kendisi icin en iiyi bulmalı die dusunuyorum

ben bodye ilk basladıgımda salonunumuzun hocası vardı ki hala aynı kisi izmirde kolları o zaman bulkken 45 fln geliodu walla aradan 6 sene gecmiş benim kollarım 45-46 fln gelio ki hocamın kollarıda 46 fln gelio
    yani demek istediğim belli bir zamandan sonra sey mabeti olmuo "aaa o 3 senelik vucutcu ben 8 senelik vucutcuyum"
    Saygılar

11. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    MUSTY2 FORUMDAN ATILDI

12. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    teşekkürler DESPO
    saygılarımı sunuyorum

13. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    altera (sanırım nicklerinizi kullanmama kızmıyorsunuz yaşım ufak da o yüzden söyleyeyim dedim(17 yaşındayım)) salvador emin olabilirsin ki ciddi anlamda ilgili ve sürekli olarak kendini geliştiriyor.Öğreniyor öğretiyor ,zaten forumumuzun amacı belli deilmi bilgilenmek.Bİrbirimizle bilgi alıverişinde bulunmak....

14. power gym

power gym Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu gibi mesajlarin Bodyforumtr.com forumlarinda yeri yok :!:
    Power gym, özel mesajlarini kontrol et.
    /Despo

Sayfayı Paylaş