Merhaba Arkadaşlar Bi Konuda Yardımınıza İhtiyacım var ..

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve tolga_01 tarafından 15 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. tolga_01

tolga_01 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar Adım Tolga Hesab Benim Değildir Şimdide Fotodakine Bak Ne Yazıyor Demeyin Sadece Hesabım Olmadığı için Hocamın Hesabını Kullanıyorum Konumuza Dönelim Ben Beden Eğitimi Öğretmenliği Okuyorum Kıbrıs ta Bulk Dönemdeyim Define Olmak Kilo Vermek Gerekiyor Ben Kısaca Size Antremanımı Yazayım Yorumlarınızı Yazın Haftada 5 Gün Antreman Yapıyorum Önce Ağırlık Antremanı Daha Sonra 20 dk Koşu Bandı 15 dk Bisiklet ve Miğde Çalışıyorum BElirli Günlerde Sabah Atletzim Dersimiz Oluyor 2500-3000m Koşu Yapıyorum Sabahları Ondan Sonra Gidiyorum Antremana
    Sizele Sormak İstediğim Sabahları 4 yumurta yiyorum2 tane sarı Tabi Hepsinden Önce ERken Kalkıyorum Yeşil Çay içiyorum Sonra 1 kupa Kahve İçiyorum Ventolin ve Musceltch Hydroxcut Alıyorum Biraz Lor Peyniri Sonra Koşuya Bittkten Sonra 1 ölcek Whey Ağırlık Antremanı Sonra 1 ölcek Whey ve Salata Yada Makarna Yiyorum Yanında Ton Balıgı Olursa Eğer Kıbrısta Okuyorum Burası Pahalı Sonucta Öğrenciyimde Nasıl Besleneyim Yorumlarınızı Bekliyorum Ve Nasıl Zayıflayabilirim Daha Değişik Programlarınız Varsa Fikir Almak isterim

Son düzenleme: 15 Nisan 2012

Sayfayı Paylaş