Menüsküs ve bodybuilding

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve bebeqte5tur tarafından 7 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bebeqte5tur

bebeqte5tur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar sağ dizimde 3. seviye yırtık var, iki farklı doktorla görüştüm farklı hastanelerde MR çektirdim, doktorların söyledikleri menüsküs sana sorun çıkarmaya başladığında ameliyatla almamız lazım demek oldu.. Şuanda yaşadığım sorunlar , dizin dışa veya içe doğru dönme eğilimi gösterdiği ve böyle durumlarda hafif ağrı, vücudun yaptığı rotasyonel hareketlerde bir güvensizlik hissi bir diz çıkıp gidecekmiş hissi.. nadiren takılmalar ve otururken hareket kısıtlılığı..
    Senede bir kez steroit kürü yapıyorum ve kürle birlikte kürden sonra da 5 6 ay kadar , hiç ama hiç menüsküs yırtığım olduğunu hissetmiyorum, mesela son deca kürümde 180 kg ile deatlift çalışması yapıyor, 80 kg serbest ağırlık squat yapabiliyordum.. Biliyorum forumun steroit kısmı kaldırıldı ama yine de tecrübeli olanlara sormak istiyorum, doktorum da söylemişti, diz etrafındaki ve yakınındaki bağların kasların tendonların ne kadar sağlam olursa o kadar sorun yaşamazsın demişti. Deca konusuna gelecek olursak , yeni yapacağım trenbolon testo ve boldenon kürüne düşük miktarlarda deca eklesem sizce bu iki 19 nor grubu steroit kullandığım için sorun yaratır mı?

Sayfayı Paylaş