Memelerin durumu SS li yardım

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve uzun sporcu tarafından 5 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. uzun sporcu

uzun sporcu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çok faydalı yazı teşekkürler.

Boy193
    Kilo 97
    Öncelikle 2 aydır spor yapıyorum. 1 haftadırda kesin ciddi diyete başladım.

Ben göğüsümün büyük olmasından şikayetçiyim.Neredeyse kendimi bildim bileli büyüklerdi neyse yazın doktora gittim jinekomasti mi diye hormon testi yapıldı her şey normal öyle bir sıkıntın yok dendi.Zaten spora başlama sebebimde göğüstür.

2 aydır aynı yere gidiyorum hoca koşu bandı göğüs kol karın yaptırıp bıraktırıyor. Ve benim göğüsler yumuşaktı şimdi dokunsan taş gibi ama şekli yok kesilen yer yok. Sadece alt kısım biraz yumuşak. İşin kötüsü daha büyüdüler.

Ya bu göğüsü nasıl şekle sokucam. Yardım ederseniz sevinirim. Dediğim gibi göğüs sert ama görünüşü hoş değil. Bu beni üzüyor baya ben göğüsü yok edim derken iyice büyüdü.[​IMG][​IMG][​IMG]

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. emuratokan

emuratokan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşım
    Fotolardan gördüğüm kadarı ile göğüslerde yağ oranı fazla. Dr hormonlar normal vs demiş ancak jinekomasti denilen şey meme dokusunun yanısıra yağ dokusunun o bölgede fazlalaşması ile de ortaya çıkıyor. Yaşını yazmamışsın ya da ben görmedim ama ergenlik sonrası çoğu Zaman geçen bir durum. Derseniz ki yaşım 18-20yi geçti bu geçmedi, yağ oranınız düştükçe memeler de küçülücek ama en son onlar küçülecek. Hele ki içinde büyük bir meme dokusu varsa daha da belli olabilir uç kısımları. Göğüs kası yaparken memelerin daha da büyük gözükmesinin sebebi bu. Yağlı bir kas dokusu inşaa etmek.
    Ayrıca Dr ultrasona sokup el muayenesi yaptı mı? Sadece hormon testi ile teşhis olmaz.
    Ben de zamanında aynı derdi çektiğim için net konuşuyorum. Ben ameliyatı oldum ve kurtuldum. Eğer psikolojik olarak sana sıkıntı veriyor ise iyi bir plastik cerraha görünüp ameliyatlık bir durum olup olmadığını sorabilirsin.
    Ameliyat olursan da 1 aya spora döner ve bir 6 ay sonra iyice şişliklerin inince göğüs şeklini iyice almış olur.

3. uzun sporcu

uzun sporcu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yok sadece hormon oranına bakıldı

4. alpwer

alpwer Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    gobek bolgesındede aynı sekılde yaglanma var bır kac kılo zayıflama ve bır kac gogus egzersizi ıle normale donecektır.

Sayfayı Paylaş