MEGA MAX (kilo aldırıcı)

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve batuhancici tarafından 24 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. batuhancici

batuhancici Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    13
  2. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Sahtekar isleri bunlar :) gunluk 10 gram aldigin hangi besin sana kilo aldirabilir. Bir urun icin bir web sitesi aciyorlarsa, kork ondan guzel kardesim.

technical1967 bunu beğendi.
  3. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    o kadar dünya markası weider vs boşuna mı devasa kg mass üretiyolar :D günde min 200 gr mass kullandığı halde etki göremeyenler varken günde 10 gr saçma tabiki.Keşke vermeden önce danışsaydın.Neyse sağlık olsun.

4. apoapo

apoapo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Kardeş ben bu üründen 2 kutu sipariş ettim ilk kutuda 4,5 kilo aldım, kullanmayanların afaki yorumlarına hiç takılma bende senin gibi düşünüyordum ama gerçekten ürün süpermiş. Adamların hakkını yememek lazım. Firmayla ilgili tek sorun kargo biraz geç geldi ama yapacak bişi yok, ürün güzel. Tavsiye ederim

frkn1903 bunu beğendi.
  5. frkn1903

frkn1903 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    beyler ben kullandım bu ürünü gönül rahatlığıyla alın derim. arkadaşın bi tanesi 10 gram tozla kilo mu alınır diye yazmış zaten öyle bi mantık yok hiçbir tozda veya hapta.vücut yapan yada kilo aldıran ürünlerde toz karışımının içindekiler senin iştahını açan ve metabolizmanı düzenleyen karışımlar sen yedikçe kilo alıyosun ve bu da takviye oluyor sana ben bizzat kullandım çok memnun kaldım eğer varsa aklınızda öyle bişey kesin alın sorusu felan olan yada fake olduğumu düşünen kardeşim bana ulaşsın her türlü yardım ederim

6. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Yer:
    Yurtdisi
    Senin fake olmadigini nereden bilecegiz..bana 10 gram besininin toplam kaloriyi etkileyip nasil kilo aldiracagini anlat bilimsel olarak ispatla lutfen..yada reklam amacli uyeligini itiraf et..
    Konu istah acmak ise eczanelerde onlarca doktorlar tarafindan onerilen suruplar var.

7. frkn1903

frkn1903 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    babamın ürünü değil ister inan ister inanma ama ben sana açıklıyım yine de kardeşim. şimdi senin o doktorun önerdiği ilaç ne ilacı labaratuarda hazırlanmış metabolizmaya göre testler sonucu ortaya çıkan bi ilaç dimi tıpkı ağrı kesicilerde olduğu gibi en basit örnekten. benim dediğim ürün içindekileri sayıyorum sana bak kutusu elimde kudret narı meyvesi, polen, süt tozu, muz, keçinoynuzu, tarçın, hindistan cevizi, sebze ve neyve ekstresi vb. yaz şimdi bunları google a ne işe yaradıklarına bak bu bitkilerin iştah açıyor mu açmıyor mu mantıklı düşün sence hangisi daha akla yatıyor .

8. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Yer:
    Yurtdisi
    Tabi ki de eczaneden aldigim kontrollu ne oldugu belli urun...ayrica eczanede sarilan yuzlerce organik bitkisel vs urun var...senin saydigin icerifi barindiran.bu urunun ustunlugu ne olabilir ki?

technical1967 bunu beğendi.
  9. frkn1903

frkn1903 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    bende eczaneden aldım zaten sadece doktor tavsiyesiyle değil araştırdım aklıma bu yattı eğer konu eczaneden almaksa git istediğin eczaneden al.. ben kullanmaya başladım öncesi ve sonrası yapıp buraya atcam fotosunu fake olmadığıma dair de bana bi mesaj, yazı felan söyle onunla çekiyim atıyım.. benim amacım yardımcı olmak birçok forumda gördüm adam kullanmadan hepsini karalıyo iyisini kötüsünü sadece bu ürün için demiyorum diğer işe yarayan yaramayan her ürün için.. sağlıklı bir bilgi yok ortada bende kullanan olarak yazdım yardımcı olmak için ha aklına yatmaz sinmez içine kullanmazsın o ayrı mevzu benim bi çıkarım yok sonuçta.. ama benim fikrim ilaç bana etki etti ve memnun kaldım ben bundan sonrası kullanacak arkadaşa kalmış

octeniskrup bunu beğendi.
  10. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    gazetelerdeki ölüm haberlerini hiçmi okumuyorsunuz, bu işler bu kadar basitmi sağlığınız ile oynamayın.

11. semih95

semih95 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    kullanan var mı beyler ürünü?

12. Megamax adammidir

Megamax adammidir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Abi 1. 70 boyundayim 50 kiloyum 16 yaşındayım bundan alip fitness a gitsem kilo alip fit bir vücudum olurmu ?

13. rocky07

rocky07 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Antalya
    Arkadaşlar konuyu hortlatayım bende son günlerde bu ürünle sosyal medyada karşılaşmaya başladım sayfasinda kullananlara baktım herkes kilo aldiğini söylüyor ama sayfanin çok açiğini da tespit ettim hala aklımda merak ve tereddüt var almak için kullananlarda çok şekerlenmiş göbek bağlamış gibi ve fake reklam amaçi kullanicilarda var.Ürünü hala kullanan var mı

14. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Yer:
    Yurtdisi
    Guzel kardesim dolandirici bunlar yapmayin etmeyin, kilo almak isi saglikliysaniz aldiginiz kaloriye bakar.

Elbette kendi sayfasinda bir suru sahte hesap ile yorumlar olacak...Lutfen mantiginizi kullanin..

Dracarys17, stefan35 ve rocky07 bunu beğendi.
  15. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    10 gr dan kaç kalori alıcaksın ki sana kilo aldırsın? Düzmeceden ibaret, kanmayın etmeyin, para kaptırmayın böyle dolandırıcılara..

octeniskrup bunu beğendi.
  16. zgeduygu

zgeduygu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Siparişini verdim bende üç kutu bir kutu kullanmaktan zarar gelmez die düşüyorum yararını yada zararını bildirrim

17. frkn1903

frkn1903 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bakın güzel kardeşlerim bu sitedeki insanların gerizekalı olmadığını düşünerek size bi açıklama yapmak istiyorum.. 10 gramlık tozla bilmem kaç kilo nasıl alınır mantıken diyen kardeşim mantık o içtiğin 10 gramlık toz senin vücuduna yapışıp kişi olarak kalmıyo zaten tozun görevi iştah açması.. nasıl bi aktara girip şifalı bitki alırsın ve seni tedavi etmesini istersin aynı mantık.. zarar konusuna gelince fabrikadan çıkmış herşeyin içinde kesinlikle zarar verecek şeyler vardır ki bu üründe ağaçtan toplanan bişey değil.. hamburger cips yada gecenin bir yarısı bütün vücut fonksiyonlarını bozacak şekilde yemek yiyerek kilo alacağına bu ürün zarar getirsin emin ol daha karlısın.. benim babamın ürünü değil bu isteyen istediğini yapar beni ilgilendirmez ben sadece yaklaşımlar saçma geldi ben kullandım gayette memnun kaldım paylaşmak istedim.. kullanmadan yorum yapmayın ki iyi kötü ne varsa anlaşılabilsin adam ismini duymamış zararlı diyo belki gerçekten zararlıdır ama bu zararı görüp söylemen daha güzel olur

sergen turaman bunu beğendi.
  18. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    Yalnız gece yemek yemenin kilo almayla gene alakası yok ama sen bilirsin

19. KBV

KBV Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Ürünün bir kutusunu 49 liraya aldım denemek için. Kendi sitelerine bile güvenemedim. Gittim ******'dan aldım. İştah arttırıyormus ama benim iştahım artmadı pek. Belki sigara içtigimden dolayıdır bilemiyorum. Ürünü kullanmaya başladıgım gün spora yazılmıstım. Ekstradan gainer aldım, beslenmemi biraz arttırdım ve 3 haftada 3 kg falan alabildim. Bu 3 kg'yu da zaten tahmin edersiniz ki gainer sayesinde aldım. Megamax'in hiçbir numarası yok. Plasebo etkisi aga. Adamın teki sana bir hap verse, bunu yuttugun zaman iştahın açılacak dese, çok iyi pazarlasa senin zaten iştahın açılır. Megamex'in yaptıgı bu. La adamların 5-10 tane sitesi var, 5-10 tane instagram hesabı var. Pazarlama tamamen.

En azından protein, gainer falan alırsanız mucize beklemezseniz. Sadece takviye oldugunu bilirsiniz. İçerikleri de bellidir. Ama megamax'in içeriği yok. 100 gr'da 2-3 gr protein falan vardı sanırım. Kutusu zaten 240 gr.

Hiç gerek yok buna 49 lira vermeye. Xpro Complex Whey alın 89 liraya daha çok kilo alırsınız.

forward16 ve octeniskrup bunu beğendi.
  20. karacabey34

karacabey34 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    tokatçı onlar hiç bulaşmayın içeriğini ve besin degerlerini dahi açıklamıyorlar

Sayfayı Paylaş