maximus nutrition whey arkadaş lar Bu markayı duyan kullanan var mi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve acemi öğrenci tarafından 4 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. zeus calibre

zeus calibre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    GR hesabı yapan müsabık bir yarışmacıyım.bu ürünün hemen hemen tüm takviyelerini kullandım ve etkisinden müthiş memnunum.ülke olarak kendi markalarımıza alerjimiz var bir zamanlar
    hardline içinde aynı şeyi söylüyorlardı firma bir ambalaj değişikliği yaptı bu sefer millet hardlinecı oldu demem o ki kullandım gayet memnunum

2. Mr. Olympia

Mr. Olympia Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    İstanbul
    Zeus daha bugun foruma uye olmussun, ilk yorumunda bu urune tesadüf değil sanırım bu. :)

3. zeus calibre

zeus calibre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kardeşim yorumları görünce üye oldum ve söyleme isteği duydum
    ne oldu öküzün altında buzağ mı buldun simdi
    1 kg unun içine yarım kilo kakao karıştırın aynı tadı ve etkiyi alırsınız. Uzak durmanızı tavsiye ederim. böyle bir yorumun var sen söyler misin bana hangi bakanlıktan teftiş ettin durumu
    bunların hangi testlerden geçtiğini bu testlerden geçerken kılın kırk edildiğini biliyor musun yoksa öyle sallamaya kime tutarsa mı diyorsun

4. Mr. Olympia

Mr. Olympia Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    İstanbul
    Zeus anlasilan firmanin ortagi, sahibi veya saticisisin. Saygi duyarim savunmana. firmanizin daha once urettigi kalitesiz urunleri bildigim icin yaziyorum. Kaliteli bir protein salonlara 100 liradan satilamaz. Satilirsada whey degil soyadir o. Maliyet kurtarmaz. Hadi 100 liradan sattin bari insaf edinde 250 liradan sattirmayin. Yazik genclere kanip aliyorlar. İnsanlar zar zor para ayiriyor spora ve sporcu gidalarina. Amacim sadece ayni paralara bilindik kaliteli markalari almalarini saglamak. Uzatmiycam tartışmayada gerek yok. İyi satışlar size.

5. zeus calibre

zeus calibre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kardeşim kendin çalmış kendin oynamıssın cokta umurumdaydı maxmusun firması
    Sektörle ilginin forumlarda yazmaktan ibaret oldugun belli.İki firmanında birbirinden farklı oldugunu üretim yerlerininde farklı şehirlerde oldugunu bilmiyorsun
    bu bir ikincisi ben firma yetkilisi olsam aslı astarı olmayan altı boş cümlelerle karalamaya çalışan birine karşı hukuki hakkımı kullanmak olur.Kimse sana aynı paraya başka bilindik marka
    önerdiğin için laf söylemiyor haybeye karalama yapmanın doğru olmadıgını söylüyorum.Maximus proteinin servisinde 25 gr protein var bildiğin kompleks protein bunun yanında da kücük gram seklinde bcaa glutamin ve creatin var ve bunu tescil eden bir Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı var.Gelelim senin iddalarına 1 kg unun içine yarım kilo kakao karıştırın aynı tadı ve etkiyi alırsın yazmıssın sen kendine böyle mi protein tozu yapıyorsun etkisini bildiğine göre demekki yapmıssın benden sana tavsiye kardeşim ispatı olmayan doğru olmayan karalamalar sonucu karşı tarafa hukuki dava acma hakkı doğar iyisi mi sana tavsiyem tulumbadan su çeker gibi değilde aklıselim yorumlar yapıp o doğrultuda tavsiyelerde bulunman.

Sayfayı Paylaş