Maximus gainer hakkında bilgisi olan var mı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hasannyldrmm tarafından 7 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. hasannyldrmm

hasannyldrmm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Abiler bi suplementçi ye optimum mass sormaya girdim ama bana boşver optimumu sana bunu vereyim bu hem cok guzel hem uygun dedi. Bununla haftada 4 kilo alan var ev arkadasima verdim 11 kilo aldi ayda falan dedi ben arastirmadan alma taraftari değilim sonuçta sağlık meselesi bi tane gariban karacigerimiz var ondan da olmayalim bu markayi bilen duyan var mi nasil bir ürün bi fikri olan varsa aydinlatirsaniz sevinirim

Bide ben optimum mass ve optimum whey protein alıp yemeklerden sonra mass gainer antrenmanlardan sonra protein kullanmayı düşünüyorum sizce nasıl bi düşünce ikisini ayni anda kullanabilir miyim ?

LG-H735 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Pazarlama oyunlarından bir tanesi bu zaten( boşver onu sana bunu vereyim).
    Maksimus hilesine spora ilk başladığım dönemlerde hocam tarafından kazık yediğim bir supplementti.
    İçeriğindeki şekerle tabi kilo aldırır, bu etkiyi pekmezden de alabilirsin zaten:)
    Bilindik markalardan şaşmamalısın, yeni başlayanlar bu tür hilelerle kandırılıyor genelde.

icapetmez888 bunu beğendi.
  3. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Gainera hiç bir türlü gerek yok.Kalorini makrolarını hesaplarsan kilo alabilirsin.Zaten haftada 4 kilo almak imkansız gibi bir şey :)

hasannyldrmm bunu beğendi.
  4. hasannyldrmm

hasannyldrmm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Peki cok saol bilgi icin. ikinci soru için bi tavsiyen var mi ?

5. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Karbonhidrat olayına gelirsek Alfonso_ nun dediği gibi gereksiz aslında sağlama beslenerek kilo alabilirsin.Potein tozuna ihtiyacın olacağını sanmıyorum.Yaklaşık bir buçuk yıldır bu sporla ilgileniyorum ama daha yeni yeni protein tozu almaya karar verdim.Çünkü, önceden zayıftım gıdalarla protein ihtiyacımı karşılayabiliyordum. Şimdi şart oldu beslenme yetersiz olduğu için , anlatabildim mi ;)

Alfonso_ bunu beğendi.
  6. hasannyldrmm

hasannyldrmm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben zaten 1,1-5 yıldan beri yapıyorum spor. Salondan önce de kort tenisi yüzme güreş gibi sporlarla da biraz vakit geçirdim 1-5 senedir 9kg karbonhidrat aldim(nutrade-hardline) baya zayiftim simdi 68 kiloyum hardline yeni bitti simdi optimum a geçmek istedim ama dedim artık protein de mi kullansam o yüzden sordum. Kilo almakta cok sıkıntılıyım gainerler olmasa belki 55 falandim

7. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Anladım dostum o zaman kullanabilirsin, optimum güzel marka tavsiye ederim.Ayrıca ultimate de indirim varmış,marka ve içeriği çok iyi gözden geçirmelisin.

8. icapetmez888

icapetmez888 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sakın alma ,alırsanda kapagını sakın açma ,içinden canavar çıkıyor :)
    şaka bir yana bu ürün nitrofulün isim degiştirmiş ürünü daha önce protein tozunun içinden nişasta cıkmış bununda içinden arkadaşında dedigin gibi şeker çıkar en fazla :)
    supplement alıyorsanız 3 kuruş fazla verin sağlıgınızla oynamayın en pahalısını almanızada gerek yok bilindik marka olsun yeter

9. Kaan Türk!

Kaan Türk! Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Sakın kullanma parana yazık. onu alacağına kesinlikle ve kesinlikle Optimum gainer al. Bana kalırsa hiçbişeye gerek yok ama sen bilirsin.

10. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    Nitrofull markasının devamı almamanı öneririm.

11. Mr. Olympia

Mr. Olympia Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    İstanbul
    Tabiki de bu markayı kullanma. Özellikle bu markayı savunan, sürekli yeni üyelik açıpta markayı övmeye çalışanlara hiç kanma. Gainer bence çok gerekli bir ürün değil ama değişik koşullarda gerekli olabiliyor. İlk tercihin karbonhidratı yemeklerden almak olmalı bence.

12. Vallie

Vallie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Gereken uyarıyı yapmışlar zaten, gerçekten imkanın oldukça Optimumdan vazgeçme. Bir de bu gainer olsun, protein tozu olsun her zaman kendisi indirimde olmuyor. Alacağın zaman indirimli satan bir yer bulamazsan şu adamların sayfasında n11, hepsiburada gibi yerlerin indirim kodları var. Onları kopyalayıp sepetine yapıştırırsan sen yine piyasa fiyatının altına almış olursun. Malum, dolar kuru yüzünden fiyatları hepsinin zaten artıyor. En azından ondan etkilenmemiş olursun belki..

13. engin85

engin85 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Haftada 4 kilo nasil alınıyormuş yav :)

14. emrah_yazgan

emrah_yazgan Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Nitroful ün sahibi olan iki dolandırıcı Fatih Uçma ve abisinin değil mi bu maksimus ? bence nitrofül nişastasının devamı. Uzak durun

Sayfayı Paylaş