maximum over training

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve xtremre tarafından 10 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xtremre

xtremre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle herkese selamlar..
    ben bu max ot denen programı yaklaşık 5 haftadır uyguluyorum, tabi tam olarak aynısını uygulayamıyorum çünkü.. salonumuzda aletler çok kısıtlı.. 1 düz sehpa var (bench press) 1 adet üst göğüs sehpası var 2 adet dumbell var arttırılabilir kilo, bir adet ez bar ve bir adet düz bar.. bide ek olarak çok fonksiyonlu fitness aleti var (butterfly,makinede enseye çek, makinede karna çek, ön bacak kaldır, arka kol bas hareketlerini içeriyor) güzel bir ilerleme kaydettiğimi düşünüyorum haftada 5 gün idman yapıyorum hafta sonları da dinleniyorum işte.. idmanlar kısa sürüyor zaten ve güzel yani tavsiye edebilriim. yaklaşık 4 aydır vg ile uğraşıyorum.. beslenme konusunda daha disiplinli olsam çok daha iyi bir cvücuda sahip olabileceğimi düşünüyorum ama biraz da imkan lazım işte :) yinede borç harç whey alıyoruz bir kaç arkadaş toplanıp.. bu program benim için yanlışsa veya yanlış bilgiler içeriyorsa beni uyarırsanız sevinirim.. yada iyiyse devam etmemi önerirseniz yine sevinirim.. herkese iyi ccumartesiler

2. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    "maximum over training" yalnız onun açılımı böyle değil walla baya güldürdün beni :D. overtraining başka bişey aşırı çalışma kasın yıkıma uğraması demek senin dediğin max-ot
    yani maximum yüklenme programı.Ama bence bu programda sakatlık riski çok fazla çok iyi ısınman lazım.

3. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    Maximum overloading training'dir sakatlanma riski daha yuksek diye biliyorum, yalnisda olabilirim tabi.

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş