Masturbasyon Kas Gelişimini ve Kilo Almayı Etkilermi?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Clasdrifter tarafından 1 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Clasdrifter

Clasdrifter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba İyi Günler herkeze, başta yeni olmama rağmen aklımdaki tüm soru işaretleri yavaş yavaş kalkmaya başladı sayenizde akşama kadar forumda vakit geciriyorum gerçekten yararlı ve faydalı bilgiler var bu nedenle foruma katkı sağlayan herkeze teşekkür etmek istiyorum

Üstadlarımdan ,Hocalarımdan ve sevgili üyelerimize kafama takılan soruyu sormak istedim
    Body Building Sporuna 1 hafta oldu başlayalı 16 yaşındayım 1.70 boyunda 55 kilolarında biriyim

Masturbasyon Kas Gelişimini Ve Kilo Almayı Etkilermi ?

Birde bana uygun bir çalışma programı rica edebilirmiyim mümkünse ben body buildinge sağlıklı kilo almak için başladım ve vücüdum yerine otursa bile bu sporu ömür boyu sürdürmek istiyorum . Ayrıca size belirtmek istediğim bir şey daha var internetten satın aldığım BULK kilo aldırıcı karışımı kullanmam ne denli doğru olur .Tozun Adı BULK(Kilo Aldırıcı Karışım) 400 gr (Konsantre Karbonhidrat) Şuan ürünü açmış bulunmaktayım 2 kerede denedim kullandım etkisini anlıyamadım henüz.

Herkeze Çok teşekkür ediyorum gününüzün hayırlı geçmesi dileğiyle

Saygılar.

2. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    evet bu soruyu bnde çok merak ediorm forumda bikaç kere konuşulmş ama herkes farklı bişşey söylüo..bncer senin gainer kullanman lazmmm ama öle iki içişte anlaşlmaz 2-3 ay kullanıcaksn

3. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Masturbasyon: https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=3209

Bulk ürününü ciddi anlamda kilo almak için tavsiye etmem, gainer forumunu okuyabilirsin fikir almak için.

Forumu biraz daha okumanı tavsiye ederim, özellikle kilo alma hakkında sorularını cevaplayacak kadar bilgi mevcut ;)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş