Masterchef Hakan hakkında

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Uğur bal tarafından 14 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Uğur bal

Uğur bal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba ben bir şey merak ediyorum belki bir kısmınız biliyorsunuzdur son zamanlar TV8'de ki Masterchef programı çok popüler oldu orada yarışmacılardan vücut gelistirmeyle uğraşan Hakan var adam daha 19 yaşında ve o vücudu çok şaşırtıyor beni 43 cm biceps var gibi sanki belki de daha fazla. Merak ettiğim bu adam doğal mıdır fikriniz var mı ? Bir bakiyorum Agirsağlamda ki Furkan'a çok daha eskidir vucut gelistirmede yaşida daha fazla ve çok daha hacimsiz merak ettim 15 yaşinda başlasa 4 yıldır yapsa diyelim yapilabilir mi bu vücut ? Instagramda Hakan Kanık yazın çıkar

2. Taylan3

Taylan3 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    bu çocugun vücudu çok parçalı degil ben kullandıgını sanmıyorum ve o çocuk yaklaşık 80-90 kilo aralıgında birşeydir ve bu işi belli bir süre düzgün yapabilrsn ulaşılabilecek bir vücudu var

Uğur bal bunu beğendi.
  3. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Instagram a baktim ve dogal diyorum.ozellikle ben ve cevremde ki bazi dogal adamlarin 43-44 cm kol yaptiklarini görunce.hakana da ihtimal verdim ki hakan birde boylu poslu bir kisi.bizler ise175 cm boy asagisiyiz.
    Eyer sabirli olup duzgun calisirsan zaten bir kisinin 40 cm kolu gormemesi imkansiz.ha bunun ustu 44 fln genetik vs gibi cok sey.

Uğur bal bunu beğendi.
  4. Sporcuozden

Sporcuozden Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    Tam bir kadın savunma mekanizması adam :D

Uğur bal bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş