Mastürbasyon Kıllanma Yapar Mı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Beşir Memişbey tarafından 10 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Beşir Memişbey

Beşir Memişbey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    16 yaşindayim. Ben buna kendimden karar verdim.
    Fazla mastürbasyon yapmiyorum en fazla haftada bir yapardim ama son 6 ayda sıklığını artırınca kaşlarımın 1 cm üzerine kadar olan görünmeyen tüyler kalınlaşıp koyulaşarak ve uzayarak kıl haline geldi. Gerçek kaşlarımla kaşların üstündeki tüyler birleşti yani.
    Birgün üst üste mastürbasyon yapinca ertesi sabah uyandigimda bunlarin bir gecede bi anda iyice çoğaldığını gördüm. Hatta olan kıllar kalınlaşmakla kalmamış yeni yeni tüyler uzamaya başlamıştı. Sonra uzun süre yapmayınca pek bi çoğalma olmadı. Bir kez daha yaptiktan sonra bi kac gun sonra yavas yavs bi cogalma oldu sanki.

Hormonlarım bozuldu sanirim doktora gitmek de istemiyorum daha fazla çıkmaması için ne yapmaliyim? Mastürbasyon yapsam ç~kar mı yine?ortasini zaten aliyorum çikanlari da sir ağda bandiyla temizlemek istiyorum. Bu kılları almali miyim?

2. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    kardeşim hangi mantıkla bu konuyu açıp bu soruları sordun anlamak güç doğrusu 16 yaşında yani büyüme evresindesin heralde kıllanma olacak bundan daha normal ne var hormonlarının bozulmasıyla ne alakası var asıl çıkmassa hormonların bozulmuş demektir derler ya kıldan tüyden sebeplerden sıkıntı çıkarırlar diye sana tam olmuş bu ayrıca mastürbasyonla alakası yok

3. Beşir Memişbey

Beşir Memişbey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sen iyice okumadın sanırım sakallarım çıksa veya ergenlik döneminde herkeste olan kıllanmalar olsa hiç böyle düşünmem zaten. Senin veya etrafindaki insanlarin kaşlarının üzerinde böyle fazla bi kıllanma oldu mu, ince kaşları kalınlaştı mı? Bu normal bi kıllanma değil ki

4. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    genetiginde varsa kaşının üstündede cıkar ok gıbı gelecek halı yok kaşın o buyuklerde gordugun ok gıbı kaslar alınmıstır rahatsız edıyorsa cımbızla alabılırsın anormal bırsey degıl yanı biceps üstünde omuzlarında bile kıl cıkabılır yanı bu senle alakalı boyle sacma seylerle yorma kafanı yaşla alakalı tamamen

Sayfayı Paylaş