Marc Fitt

Konusu 'Profesyoneller' forumundadır ve Stilgar tarafından 1 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Stilgar

Stilgar BFTR Destek / CMS Admin

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    50
    Meslek:
    Ticaret
    Yer:
    Istanbul, Moda
    Adı : Marc Fitt
    Boy : 178 cm
    Kilo : 80 kg
    Doğum Tarihi : 10 Eylül 1990
    Doğum Yeri : Montreal/Kanada

24 yaşında bir fitness model, personal trainer, atlet, girişimci, konuşmacı ve uluslararası sosyal bir aktivistim.Öncelikle web sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim. Genellikle neler yaptığım ve kim olduğum hakkında konuşmayı pek sevmem. Eylemlerimin kendini anlatmasını tercih ederim.Bu yüzdendir ki her yerde olmak ve insanlara yardım etmek için çok çalışıyorum.

Bilmeyenler için kısaca bir özet geçeyim :
    Son üç yıldır dünyada videolarımla, fotoğraflarımla, sözlerimle, makalelerimle, paylaşabildiğim diğer içeriklerle dünyadaki milyonlarca insanı etkileyen fitness modellerinden biriyim. Bu kadar genç yaşta, böylesine bir işe imza atmak gerçekten gurur verici. Şu an youtubedaki videolarım dünyada 17 milyondan fazla izlendi. Montrealde Global Tv isimli kanalda fitnessla ilgili program yapmaktayım. Aynı zamanda da BYC isimli yardıma muhtaç öksüz çocuklara yardım edilen şirketin Ceo’suyum. İnternet sitemizden satılan her bir ürünün 2 dolarını, Dünyadaki Öksüz Çocuklar Vakfı'na bağışlıyorum ve bununla gurur duyuyorum. Bu benim ilk yardım kuruluşum ama asla son olmayacak. Umarım bu anlattıklarım, zihninizde benimle ilgili bir şeyler canlandırmanıza yardımcı olmuştur.Eğer herhangi bir şeye ihtiyacınız olursa, lütfen sorun. Yardım etmekten memnun olacağım.

Marc Fitt

Kaynak : http://www.marcfitt.com/about/

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 1 Kasım 2014
    alvel bunu beğendi.
  2. Umut Şentürk

Umut Şentürk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çok müthiş bir fiziği var, kolay olmasa da ulaşmak istediğim fizik bu yani.

3. fitt

fitt Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Ankara
    Marc fitt eskiden çok beğeniyordum fakat, bu herif iyice saçmalamaya başladı. İnstagram hesabından bu sene ve geçen sene ki resimlerine bakın, herif geçen sene daha iyi. Gittikçe kötüleşiyor, bence çok fazla arkol tüketiyor. Ünlü oldum bu kadar yeter kafasında bir abimiz.

Sayfayı Paylaş