Magnorm 365 mg ve takviyeler

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Tarık.a tarafından 7 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Tarık.a

Tarık.a Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yakın zaman da 2 saatlik kalp çarpıntısı şikayeti ile doktora göründüm kan tahlili, ekg ve üstüm de 24 saat boyunca kalbimin eforunu takip edilen bir cihaz taktılar.

doktor sonuçlar da bir sıkıntı olmadığını kahve ve çay içmeyi bırakmamı söyledi ve kalp düzeni için magnorm verdi
    4 yıldır belirli aralıklarla vücut geliştirme çalışıyorum ama en uzun soluklu ve en özen gösterdiğim dönemdeyim şu son 7 aydır aralıksız gidiyorum disiplinli çalışıyorum bugün ise
    Glutamin, bca, kreatin, protein ve karbonhidrat aldım acaba takviye almadan önce veya takviye kullanım sonrası magnorm almam sorun oluştururmu? Ayrıca ilk kez kullandığımdanmıdır nedir bilmiyorum ama antrenman sonrası kendimi bir değişik hissediyordum uykum geliyor gibiydi kan dolaşımım hızlıydı sizce bunlar normal mi?
    (Glutamin, bca ve kreatini antrenman anında alıyorum antrenman bitişinde ise protein ve karbonhidrat alıyorum)

2. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    preworkout, l-carnitine, thermo kullanmaman yeterli olur.

Tarık.a bunu beğendi.
  3. Tarık.a

Tarık.a Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    şu bahsettiğim etkiler sizce normalmidir ?

4. Despa

Despa Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Fransa
    Dostum merhaba, sağlık sorunlarında buradaki kimsenin tavsiyelerine bakmamanı öneririm. En iyi tavsiyeyi doktorun verecektir, hatta buraya yazanları ve yazacakları değil doktoru dinlemen için bir link bırakayım bizim forumdan:
    https://www.bodyforumtr.com/threads/kauss-supplement-günlüğü.57936/page-11

Onur isimli arkadaşda farklı sorunlar oluştursa da seninle aynı ilacı kullanmış, yaşadığı sorunlarla beraber doktorla olan iletişimini yazmış konuya. Umarım sende bir an önce doktoruna ulaşıp en sağlıklı bilgiyi ondan alırsın :) Geçmiş olsun.

Tarık.a bunu beğendi.
  5. Tarık.a

Tarık.a Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş