Macfit Salonlarını Nasıl Bilirsiniz ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve kimyamuh tarafından 28 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kimyamuh

kimyamuh Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    53
    Selam arkadaşlar. Ankara Eryaman a macfit açılacakmış. Şimdiki salonum iyi ama aletlerden önce zihniyet çok eski. Macfit e gideyim diyorum. Gidenlerin yorumlarını almak isterim. Avantajları ve dezavantajları nedir ?

Teşekkür ederim.

2. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Ben İstanbul torunlar center daki şubeye gidiyorum. 10 tane falan pt var, onların içinden gerçekten yardımcı olan 1-2 kişi oldu. Geriye kalanlar hep ders satma derdinde. Aletler, ağırlıklar, salon, soyunma odası vs gıcır gıcır. Gelen kitle nasıl dersen salon adabı 0, benim denk geldiğim 4-5 kişi var doğru düzgün çalışan.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. kimyamuh

kimyamuh Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    53
    zaten bu salon adabı işi ciddi derecede problem. önceden ankara keçiören de oturuyordum. orası normalde daha orta-alt düzey bir yer. ama salon çok düzenli ve insanlar salonunun düzenini hiç bozmuyordu.şimdiki salon eryamanda. aslına bakarsan daha üst düzey bir nüfus. ama salonda düzen filan yok. bizim oraya da açılan macfit açıkcası ilgimi çekiyor. salonda yeteri kadar bench press sehpası ve squat rack var mı hocam peki ?

4. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    3 bench sehpası, 1 incline sehpa, 2 squat rack, 5 tane uzun bar var. Diğer ayarlanabilir olanları saymadım çok var.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş