1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

lynx_engin yaş 21 boy 1,70

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve lynx_engin tarafından 25 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    En son çekildiğin resimler konunun başındakilerden çok farklı başarılı buldum....nedir bu kol kalınlığı kavgası şişman sporcu olmayan birindede 40 cm olabilir..yada 2 sene steroidle vücut yapmışla naturel çalışan birinin gelişimi bir olmaz..
    Rıdvan eklediğin resimlerden alttan ortadaki resimdeki adamın vücududa bayağı iyiymiş üstten en sondaki adamda dev gibi..Arkadaşlar birbirimizi kırmamaya özen gösterirsek iyi olur herkes fikrini söyleyebilir zaten arkadaşımız o yüzden resimleri koymuş...kolay gelsin..

rıdvan ve lynx_engin bunu beğendi.
  2. lynx_engin

lynx_engin Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    38
    idvan senin VİCUDUNA laf eden yok =D bişey ıspatlamanada gerek yok sakin ol biraz
    konuyu saptırmayalım lütfen .

slymnasye yorumun için tşk göğüste ii kilolarla giriyorum ama yapıdan sanırım zor gelişen bi bölgem mideye bu sıra yüklendim yararını görmeye başlıyorum =)

3. rıdvan

rıdvan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci_lise2
    Yer:
    denizli
    dediklerine katılıyorum ama adamın yazdına bakarsan beni alta almak gibi bişi yapmış bende cwp vererek bilgisi olmadını kanıtladım ben görüşlerimi sundum adama sunucana bana görüş sunuyor :D walla hic kusura bakmayın holta atanı boş çevirmem!

Son düzenleyen: Moderatör: 13 Kasım 2009
    okaaan bunu beğendi.
  4. rıdvan

rıdvan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci_lise2
    Yer:
    denizli
    yok ondan değil her neyse bana holta atan olmazsa ben zaten kimseye bişi demem gördüklerimi kendi düşüncelerimi vede yorumumu yapıyorum sadece 42 santime yakın pazu yapmışsın hic fena değil fakat 2 yılda 39 santim bana az geldi ama 42 güzel göğüse gelince ister yaparsın ister yapmazsın benim bir tavsiyem olucak göğüs calıştıktan sonra 1 litre boza iç devamlı göğüs calıştıktan sonra 1 litre boza iç bazıları öyle işte bilip bilmeden atıp tutuyor bişi bildikleri yok kafa ütülüyorlar belki duymuşsundur gerci sanmamda boza göğüsü şişirir benim koydum resmde bak en sonda bi adam var o devamlı boza içiyor göğüsten sonra kolay gelsin

lynx_engin bunu beğendi.
  5. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bak rıdvan benden sana bır tavsıye ole atıp tutmakla kas buyumez

demıssın kı 17 yasında 39 kol kımde var 85 gogus basıyorum ınan bana ben bunlara guluyorum ce dıger arkadaslarında san guldugune emınım bız saan burda cevap vermıyorsak bılkı senden cekındıgımızden yada ole super vucudun oldugundan degıl yazmıyoruz cunku 17 yasında 39 kolun 85 kılo benchın yapıldıgını bılıyoruz evet yapılıyor emın ol ve bende yapıyordun ole 85 falanda degıl emın ol benım gıbı bırcok kısıs senın bu mesajlarına gulup gecıyordur o yuzden arkadaslatrı spordan sogutmayı brak ve sporuna devam et ve ogle atıp tutmayıda brak artık

**bu arda bu ısler ole bozayla falan olmaz

benı bılen bılır ole sallama gordummu basarım kalayı verırım ayarı o yuzden kımse kusura bakmasın

lynx_engin, linc88, xlygan ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. gorgoroth

gorgoroth Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    içinde niasin ve çinko vardır bozanın, büyük bir etki olmasa bile faydası olabilir...

rıdvan bunu beğendi.
  7. rıdvan

rıdvan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci_lise2
    Yer:
    denizli
    ben senin espirini bozmim gülebilirsin fakat :D birkaç resmini koysanda neler oldunu bizde görsek herkezin seninle aynı fikirde oldunu sanmıyorum kardeşim ben diyorum ki bu işler bozayla falan olur değil bozanın yardımı oldunu bulgaristandaki herkez bilir türkiyeye bakış az araştır bakalım bulgaristanın genclerinin %60 70 i bu sporu yapıyor türkiyenin ise %5 10 u onlarında yarısı zaten 1 yıl sonra bırakıyor o yüzden kendini bilmiş yapıpda üste cıkmaya calışma kat kat bilgisi olan insanlar var burda sen buna gülmüşsün benim umrumdamı sanıyorsun gülüyorsan sana acayip gelir cünkü bilgin yok senin bilgin farklı faydasını bilmiyorsun

8. rıdvan

rıdvan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci_lise2
    Yer:
    denizli
    bench_O
    gelde analt işte adam anlamıyoki :D adam hayatında boza içmemiş araştırmamış neler bu sporun yanında yenirse içilirse faydası oldunu adamla paylaşıyorum kabahatlı cıkıyom yok 17 yasında cok varmışmış ya :D 17 yasında ben cocuklar görüyom 30 kiloda zorlanıyorlar ben 85 ile göğüs basıyom tam set 10 dan

9. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Ridvan napıyorsun sen..ben anlam veremiyorum..

Lütfen üyenin yorum almak için açtığı başlığı sabote etme..polemik devam etmesin lütfen!!

üyeye Yorumlara devam edelim..

SEZER YZL, xlygan, skilful ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  10. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    benim vücuduma bu kadar cok benzeyen bi vücut ilk defa gördüm gerek göğüsler gerekse karın falan benmde boy 170 kilo 68

Sayfayı Paylaş