Lutfen yardim kafam allak bullak oldu..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve burakofly tarafından 27 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. burakofly

burakofly Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    işletmeci
    Yer:
    bandırma
    Arkadaslar yeni bir kombinasyona basladim kreatin +amino+ whey fakat hangisini nasil alacagima bir turlu karar veremedim..

Sabah kalar kalkmaz yogurt yulaf karsimi ve 1 olcek whey

Antremandan once 5 gr kreatin ve amino alacagim buraya kadar sorun yok fakat...

ANtreamndan sonra once amino alacagim sonra yaklasik 30 dk sonra eve geliyorum evde hanim ymek hazirlamis oluyor.. wheyi alacak zaman kalmiyor cunku wheyi evde sakliyorum yanimda tasiyamiyorum...

En dogru zamanlama ile bu kombinasyonu ne sekilde alabilirim.. wheyle aminoyu ayni anda alsam zarari olur mu..

Bu kombinasyonun en dogru alinimi nasildir?

2. ruzgar38

ruzgar38 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadasim spordan once kratieni almalisin cunku kaslarina guc vermesi icin ve enerji depolamasi icin coksa anteramanlarin kisa surer ve daha sonra sporunu bitirdikten sonra hemen amino asiti alman gerek cunku yorgun ve agriyan kaslarini dengeleyip tamir edecek beraberide ei wit yani proteinde alabilisin hic bir zarari olmaz ama mecburi protein almalisin yoksa kaslarin erir yaptigin spor hic birseye yararamaz tavisiyem bu dur basarilar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:47 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:39 ----------

slm arkasim anladimki nasil kullanacagini bilmiyosun spora gitmaden once kratien alirsan yapacagin spora ve kaslarinin erken cikmasi icin ve gucunu dengede tutmak icin yardimci olacaktir eger once alazsan cabuk yorulursun spordan sonra amino asiti almalisin cunku kaslarin agri yapacagi icin amino asit agrilarini ve kaslarina tamir etmek icin yardimci olacaktir yani spordan once kratieni spordan sonra amino asit beraberinde ei wit proteinde alabilirsin hic bir zarari olmaz cunku bular ilac degil takviyedir .ama proteini devamli kullanmalisin cunku agirlik yapan lar vucutlarinin daha cok guc enerji sarf edecegi icin kaslarin icin devamli almalisin ama spor yapmayanlar icin gerekmez yani almazsan olan kaslarinda erir yaptigin spor hic bir ise yatamaz sedece adi spor olur simdiden basarilar:)

3. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    antremandan sonra amino yerine whey kullanman en mantiklisi (hızlı sindirim açısından) yanında muhafaza etmek hiçte zor diyil bence. ufak çapta kavanoz yada en basitinden ufak poşete koyabilirsin. karışım için 500ml su şişesi işini görür. idman sonrası aynı anda hem whey hem aminonun mantıgı nedir anlamış diyilim.

Son düzenleme: 27 Mart 2013
  4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

5. brhmcr

brhmcr Guest

-ÖNCELİK HAKKI İHLALİ-

Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş