Low karb diyetim 3 ayda 10 kilo

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve sertac50 tarafından 11 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sertac50

sertac50 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Almanya
    Merhaba arkadaslar.yaklasik 5-6 senedir bu sporla ugrasiyorum ve gelisim durdurmustu sacma sapan beslenme duzenim vardi tavuk doner , cigkofte , kusbasi durum kola ile bu isin olmicagini gecte olsa anladim .yaptigim arastirmalar sonucu % 15 yag oranindan sonra testestoranun dustugunu ogrendim ve yag oranimi olcumunden % 27 cikti.

Boyum 1.84
    Kilom 95 -97
    Belim 107 cm di

Low carb diyetine girdim 15 ocak 2018 tarihinde Beslenmem su sekilde oldu

08.00 whey izolat
    08.30 4 bio yumurta 2 si sariyla beraber
    Domates biber salatalik maydonoz light peynir 5 zeytin
    50 gr yulaf ezmesi az ygli sut ile cilek ya da yaban mersini ekliyoruz biraz ve tarcin

12.00 200 gr et tavuk ya da ton baligi Salata 50 gr basmati princ, patetes esmer makarna, bulgur ya da mercimek

15.00 10 adet badem 5 adet findik

18.00 Oglen yemeginin aynisi

21.00 Quark peyniri 2-3 tane yaban mersini tatlandirmak icin

Yaklasik olarak

Protein 200- 220 gr
    Karbonidrat 120-130 gr
    Yag 70-80 gr

Hic aclik cekmedim hic diette hissetmedim
    Kendimi

Beslenme ye ek olarak is yerine sandvic goturuyorum cok az esmer ekmege light peynir domates peynir fln yapiyorum

Cumartesi gunleri diete ara veriyorum fazla tadini kacirmamak sarti ile canim ne isterse yiyorum

Haftanin 4 gunu spor yapiyorum spordan sonra sonra 12 dk kardio yapiyorum

Spordan once calibre 50 + bcaa
    Spordan sonra whey izolat cok az uzum suyuna bcaa glutamin

Ayrica multivitamin kullaniyorum

Yaklasik 3 ay oldu diyete baslayali gecen hafta kaloriyi yukselttim baya vucut alismasin diye ve bugun tartildim.

Kilom 85
    Yag oranim 17
    Belim 96 a dusmus
    Biceps 37 idi su an 36

Diete devam edicem
    Yag oranim % 12 e dusene kadar devam edicem sonra cleanbulk la hacim artisi yapicam

Yaklasik 3 yildir spor yapiyorum aksatmadan bench preste 25 25 takiyordum 10 kilo verdim su an 30 30 takiyorum bu beni sasirtti ciddi anlamda.
    Size tavsiyem cola meyve suyu cips ekmek den uzak durum aksamlari sekerli karbo lu seleri baya azaltin gece yataga biraz ac girin suzme peynir quark yada light peynir yedikten sonra bile hemen yataga yatmayin.

Umarim yardimci olmusumdur

2. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    yağ oranını 9 a kadar indir derim.zaman geçtikçe aldığın karbonhidrat mıktarını azaltmalısın.

Sayfayı Paylaş