Low carb diyetimi bozuyorum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ReeActive tarafından 9 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ReeActive

ReeActive Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bugün 38. günüme başlayacaktım ve bozmaya karar verdim. Bu süreçte yaklaşık 37 gün boyunca sadece 7 kilo verdim ilk 2 hafta da yaklaşık 4 kilo civarı kalan 5 buçuk hafta da ise 3 kilo civarı verdim sezon boyunca aşırı kilo almadım yaklaşık 10 kilo falan aldım yağ oranım aşırı yüksek değildi
    Diyete gelecek olursak tamam yağ seviyemi düşürdü daha önce dar t-shirtlerde belli olan göbek şimdi belli olmuyor ama gözlemlediğim kadarıyla bu sporu yapan herkes 40. günde sixpack'a kavuşuyor fakat ben başarısız oldum sizce neden başarısız oldum?
    Yemek düzenine gelirsek 37. gün boyunca hafta da 1 gün chestday dışında hiç bozmadım ara ara şekersiz kahve falan içtim veya yemekten bir miktar kısıp orta şekerli falan içtim ilk 3 hafta falan 6 kaşık pilav 500 gr tavuk göğüsüne devam ettim 1 hafta falan 4 kaşık pilava indirdim sonraki hafta 3'e indirdim bu haftanın yarısını 3 ile yaptım çarşambadan itibaren 2 kaşığa indirdim bu son haftamı da 2 kaşık ile tamamlamak istiyordum ama bu sabah uyandığımda boşuna eziyet yaptığımı fark ettim kendime çünkü karın kası çıkmıyordu ve kalan 3 günde de çıkmayacaktı

Uzun olduysa affola fakat 37. gün boyunca bir emek verdim katlanılması güç bir diyete katlandım ama başarıya ulaşamadım sizce neden arkadaşlar?

2. erçin elvan

erçin elvan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yağ yüzden ne ki karın kasım çıkmadı diyorsun. Ya karın kasların yeterince iyi değildir, ya da hâlâ kilo vermen gerekiyor demektir. Eğer karın kasın varsa gerçekten, 3- hafta daha dene. Pes etmek seni geriye götürür.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. ReeActive

ReeActive Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kusura bakma yeni dönüyorum

Karın kası benim bildiğim her insanda var zaten organları koruyan kaslar bunlar ama hacimli değil sanırım benim ki bir fikrim yok açıkçası olaya gelecek olursak normalde bunu yapan çoğu insanda daha 1. haftanın sonunda karın kası belli olmaya başlıyor ben 37 gün yaptım hadi karın kasım yeterince hacimli değil desem e peki karnımın en azından dümdüz olması gerekmiyor muydu? Sonrasında 5.5 haftada sadece 5-6 kilo vermem low carb diyetinde garip değil mi?

4. Yenerrr

Yenerrr Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    başarıya ulaşamadıysan başarıya yaklaşmışsın demektir. ben anlamadım neden 40 güne 1 haftaya taktın. sen sonuçta ne genetik harikasısın ne de genetik berbatısın. yani eninde sonunda o kas gözükecek. o kas orada duruyor. 40 günde karnının dümdüz olması gerekmiyor. bu herkeste değişir. beslenmenden bahsetmişsin ama antrenmanından hiç bahsetmemişsin. belki vücudunda çok az kas var ve yağ yakımın çok yavaş. belki yağdan çok kaslarından kaybettin. chestday derken cheatday'den bahsetmiyosunuz umarım. çünkü o cheat meal yani tek öğün. haftada 1 kez bütün gün diyetini bozuyorsan bu da seni geri götürür. her şeyden önemlisi kendini şartlama. o kas karnında duruyor ve gözükmediği sürece anlamalısın ki önünde yağ var ve/veya kasların küçük. ayrıca kendine eziyet olduğunu düşündüğün bir şeyi kendine uygulama. diyetini bitirdikten sonra kiloları geri alıyorsun böyle olunca.

5. Ascomycetes

Ascomycetes Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Şimdi şöyle % 20 yağ oranı olan biriyle % 14 yağ oranı olan biri 40. günde aynı besinleri yiyerek sixpack çıkaramaz. Vücuduna biraz zaman tanı.

6. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Karin kasi 40 günde herkezde ciksaydi sahiller six pack li adamlarla dolar tasardi.

Esme4125 bunu beğendi.
  7. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Benim 3 ay oldu benimkilerin dev gibi olması lazımdı sixpacklerin :D Yol doğru ama mantık hatalı.

Sayfayı Paylaş