Lorenzo Becker

Konusu 'Erkek Sporcular' forumundadır ve bypala03 tarafından 24 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 40 üye.
  1. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    Konu bizim facede konusmamiza gidecekse,Ben seni arkadas gibi gordum kendim naturel oldugum deneyimim olmadigi icin sana bazi seyler sordum kur konusunda,acil yardim istedigim de nerden cikti ?,Ayrica "O KISIYLE MUHATTAB OLMAN BILE HATA SENI CEKEMIYOR" ben boyle birsey yazmadim sana facede ''seni cekemiyor'' cumlesini gine sen eklemisin :),sadece muhattab olman bile hatta yazdim gecmiste var, seni duzgun birisi sanip oyle dusundum o an,ama yazismalarimizda bana kac defa atarlanmistin hatirliyorsan bu topikte ise senin hakkinda tamamen dusuncem degisti,bence birisiyle konusurken az da olsa empati kurmayi dene,diyecek birsey yok iyi sporlar

Son düzenleme: 6 Aralık 2013
  2. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    bana göre kesinlikle steroid var ama birde o steroidin hakkını vermek var. adam bugune kadar vucuduna ne sokmussa hepsının hakkını vermış, hemde bu yaşta..
    antrenman videolarından belli zaaten her anın hakkını verıyor.saygı duymak gerekır.

3. Kaanbey

Kaanbey Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kartal / İstanbul
    Arkadaşlar ben lorenzoyu face ve youtube üzerinden uzun zamandır takip ediyorum 2 aydır paylaşım yapılmıyor yinemi trafik kazası geçirdi öldümü bilen varmı ?

Sayfayı Paylaş