Liseye Güzel Bi Şekilde Geçmek İstiyorum :)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Korhan Kemal Kaya tarafından 12 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Korhan Kemal Kaya

Korhan Kemal Kaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba herkese öncelikle.Forumu dolaştım epey bi ama tam istediğim bilgileri bulamadım ve burada konu hakkında bilgisi olan bi çok abim olduğuna da eminim.
    Aslında problemim tam olarak sporla kilo verememek ve bunun sebebinin de hatalı beslenme veya hatalı spor olduğunu biliyorum.Yaklaşık 2 ay önce ekmeği ve hamur işini keserekten bir diyete başladım ve bir ay içinde yaklaşık 5-6 kilo verdim ardından spora başlamam gerektiğini farkettim çünkü liseye zayıf başlamak istiyordum.2 hafta spora haftada 3 gün 2 haftadır da hergün gidiyorum.Sporda yaptığım şeyler 10 dakika koşu bandı,10 dakika bisiklet,10 dakika twister,10 dakika (kollarını tutup ileri geri yaptığımız cihaz)ismini hatırlayamadım :D Ve bunların yanında da bazı karın çalışmalarını yapıyorum.Ama 1 ay içerisinde sadece 2 kilo verebildim.Şimdi söylemek gerekirse boyum 1.81 cm kilom da 84 ve sadece okulların açılmasına 2.5 hafta kaldı ancak henüz zayıf bir görünümde değilim.

YARDIMLARINIZA MUHTACIM :D

Not: Salon sahibinin tavsiyesi ile L-carnitine kullanıyorum 1 haftadır :)

2. tolgabaris

tolgabaris Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Oncelikle kardesim verdigin kiloyu dengeli vermezsen kas kutleni kaybedersin ve kaslarin sarkar. Kilo verirken sıkı bir vucut istiyorsan yaglardan yakman lazim ve bu iste 1 haftada 4 kilo vererek olmaz yag yakmak. Ayrica kullandigin yag yakicinin sana fazla bi katkisi olmaz en fazla %5-10 agirlik calismani tavsiye ederim ama daha hic calismadiysan yavas yavas arttir agirliklari

3. Korhan Kemal Kaya

Korhan Kemal Kaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yinede ayda 2 kilo çok düşük değil mi illa bi yerde problem olmalı

4. Yunuss10

Yunuss10 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Eğer düzgün sıkı bi vücut istiyorsan ayda 2kilo az değil bu işi 2ayda halledemezsin zaten uzun bi süre gerekir.kilo ve boyunu yazar mısın ?

5. Korhan Kemal Kaya

Korhan Kemal Kaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    83 kilo 181 cm boy 15 yaşındayım

6. Yunuss10

Yunuss10 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Senin gibi olanlarda kas yapmak daha kolay olur düzenli antreman programı ve diyet ile hem zayıflar hem vücudunu toparlarsın

7. Korhan Kemal Kaya

Korhan Kemal Kaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Evet ne kadar da önemseyen bi forum....

Sayfayı Paylaş