Lisans Sildirmek. Lisansi olan herkes baksin lutfen

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Muharremp08 tarafından 17 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Muharremp08

Muharremp08 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Maclara cikmak istiyorum ama lisans cikartirsam omur boyu spor yapmasam bile kavga durumunda silah olarak sayilmasin istiyorum ellerim. Lisans cikardiktan bir sure sonra yenilemezsek falan silinebiliyor mu? Bilgisi olan yazabilir mi?
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Mayıs 2018 ---
    Yani lisans cikarttim diyelim sporu biraktim seneler sonra kavga edersem boksor sayilmak istemiyorum

2. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Bu olayı çok abarttın kardeşim.
    Türkiyede iken benim de kick boksta lisansım vardı, sokakta kavgaya da karıştım, mahkemelik de oldum ama birşey olmadı.Sonuçta ben kendimi savundum.
    Eğer haksız değilsen, asla korkma.
    Sadece savunma olayını abartmamalısın, adam bir yumruk attı ise, onu altına alıp saatlerce döversen meşru müdafaa sınırını aşar sın.
    Onun haricinde birşey olmaz, gençliğimizin bir bölümü kavgalarla geçti bizim. Haklı ol, meşru müdafaa sınırını aşma. Bunlar yeter.
    Ama en güzeli kavga etmemek tabi. İnsanın eline birşey geçmiyor

Muharremp08 bunu beğendi.
  3. Muharremp08

Muharremp08 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Bunlarin bilincindeyim zaten. Yinede 18 yasindan sonra resmi olarak boksor sayilmak istemem

4. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    vizesi biterse sıkıntı olmaz diye biliyorum her yıl vizeler yenilenir şimdi çıkarsan 2019 da biter

5. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    31aralikta lisans suresi dolar ve her sene yeniletmen gerekir sene icinde ne zaman cikarttigin onemli degil 31 aralik gunu butun lisanslarin gecerlilik suresi dolar. Fakat gecmise dair olan bi lisansin ilerde seni kavgada ne kadar etkiler bilemem.

Sayfayı Paylaş