lipo 6 her's doğru seçim mi?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve nurfgnur tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. nurfgnur

nurfgnur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba kendimi bildim bileli kilolarla mücadele ediyor sürekli kilo alıp veriyorum kışın alıyor yazın veriyorum. 2 sene önce lida kullanarak ve günde yaklaşık 3 saat yüzme,yürüyüş,spor, mekik vs ile 17 kg verdim. lidayı bıraktım kış geldi yüzemedim yürüyüşler azaldı hergün spor yapamadım ve 5-6 ay içinde bu kiloları hızla geri aldım. beslenmeme mümkün olduğunca dikkat etmeye çalışıyorum ancak öyl sıkı bi diyetim yok. her gün 1 saat yürüyüş ve 1 saatte basit aletlerde çalışıyorum 100 mekik çekiyorum yanlara eğilme yapıyorum 100 kez forumda araştırdım ve netten lipo 6 hrs aldım bunuda kullanıyorum 1 haftadır ama ne sporlar ne ilaç ne başka bişey sanki hiç etki etmiyo şişiyorum daha beter. l
    bana yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkür ederim birde lipo 6 herS e başlamam yanlışmı acaba teşekkürler

2. nurfgnur

nurfgnur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lütfen acil cevaplarınızı bekliyorumm

3. leaderim

leaderim Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    malesef ilaçlar sana sadece yardımcı olabilir. eğer spor yapmayıp yediklerine de dikkat etmezsen hangi ilacı içersen iç yararı dokunmayacaktır :)

4. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Öncelikle bir doktor kontrolünden geçmelisiniz. Bir iç hastalıkları uzmanından tiroid hormonlarınızın ölçülmesini isteyin. Bir problem yoksa o zaman beslenme düzeninize bakmak lazım. Aldığı kaloriden fazlasını harcayan hiçbir vücut sabit kiloda kalamaz... Belki farkında olmadan beslenme düzeninizde bir hata yapıyorsunuzdur.

5. nurfgnur

nurfgnur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler öncelikle .üniversite hastanesine gittim metabolizmaya baksınlar iye tam 2 ay sonrasına randevu verdiler inanamıyorum.yürüyüş ve spor yapmadığım gün yok ama ben gece acıkıyorum tüm gün hiç bişi ymeyebiliyorum bazan gece ise ne zaman ne yedim farkına bile varamıyorum. lipo iştah keser diye aldım ama pek kesmiyo açıkçası.acaba beni daha irleştirimi yağyakmadan kas filan olultururmu? günde 1 saat yürüyüş 1 saatte aletlerde ağırlıksz çalışıyorum.

6. vesta

vesta Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    gün içinde hiç bir şey yemezsen aksam tabi ki acıkırsın yediğin zaman da sana yağ olarak geri döner.spor yaptigin için zaten kalori harcamış oluyorsun beden kitle endeksine göre beslenme programın olmalı ki sporla desteklendiğinde faydayı görebilesin.lipo her de sana katkı sağlar. bunları uygulayabilirsen gerçi lipoya ihtiyacın kalmaz :) yaşam tarzını değiştirmen gerekiyor herseyden önce gerisi zaten geliyor.irileşmekten ve kaslanmaktan da korkmana gerek yok bence anlattıklarına göre şu an için imkansız zaten.. her şey o kadar kolay değil millet gram kas yapmak için deli gibi çalışıyor onlara da haksızlık etmeyelim :D

7. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Öncelikle zayıflamak için uzun süre birşey yemeden aç kalmanız gerek yok. Az az ama 2-3 saat aralıklarla protein karbonhidrat ve yağ açısından dengeli beslenmeniz gerekli. Akşam belli saatten sonra karbonhidrat tüketmemeye, alınan şekere de dikkat etmelisiniz.

Liponun temel amacı iştah kesmek değildir. Termojenik ürünler metabolizmayı biraz hızlandırıp olandan daha fazla kalori harcamanızı sağlar.

8. nurfgnur

nurfgnur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevaplarınız için çok teşekkürler. açıkçası 10 gündür lipoyu kullanıyorum egzsrsiz yaparken daha bi hızlandırdı beni yorulmuyorum da ama susamıyorum ve iştahımıda kapatmıyor bide tamam akşam yiyorum ama önceki zamanlara görede baya azalttım yemelerimi dikkat ediyorum fakat 1 gr bile verememiş olmamam şaşırıyorum yani ters giden bişiler var. ben sadece sabahları 2 kapsül içiyorum lipo hers . çünkü sporumu sabah yapıyorum öğleden sonra içipte spor yapamayacağım için almıyorum bu yanlışmı sizce? birde bi gün iiiiçip bi gün içmezsem vücudum alışırmı etkisizleşirmi? bana zarar versin istemiyorum beni zayıflatsın iştahımı kessin istiyorum. yanında ek olarak almam gereken şeyler varmı iştah kesme açısından? ayrıca hergün 2 saat spor yapmak mı yoksa bir gün yapıp bir gün yapmamakmı daha iyi zayıflamam yardımcı olur. herkes çok spor yaptığım için vücudumun buna alıştığını o yüzden zayıflayamadığımı söylüyor

9. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Vücut yapılan herşeye kendini adapte eden bir sisteme sahip... Bir süre önce kilo vermenizi sağlayan egzersizler birkaç hafta sonra işe yaramaz hale gelir. Bu nedenle vücudu 4-5 haftada bir antrenman sistemini değiştirerek şaşırtmak gerekiyor. Başta söylediğinize göre genelde cardio çalışıyorsunuz ama bir süre sonra cardio sizin de dediğiniz gibi aynı miktarda yapılınca etkisiz hale geliyor. Bu nedenle tavsiyem yürüyüşlerinizin yanına bir spor salonunda program dahilinde ağırlık çalışmalarını da eklemeniz.

10. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Spor salonuna gitmeyenler dışarda koşu ve yürüyüş yapanlar için nasıl bir program tavsiyesinde bulunabilirsin.

Birde koşu zamanını değiştirsek fark eder mi.Ben akşamlar 8:30 gibi koşuyorum her gün sabaha alsam bir değişiklik olur mu.

---------------------------------------------------------

Konuyu açan arkadaşa bir sorum olacak kilo veremediğini söylüyor 10 gün olmuş bana garip geldi az olsada ilk 10 gün için 1 kilo yinede fark etmeli peki antreman sırasında çok terliyormusun ya da nefes nefese kalıyormusun kısaca antremanın ya da sporun hakkını verdiğini düşünüyormusun bana garip geldi ilk 10 gün daha fazla kilo verilir bence ya da daha hızlı olur.

11. nurfgnur

nurfgnur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba hepinize teşekkürler spor salonuna gitmiyorum günde ortalama 5-6 km yürüyüş yapıyorum terliyorum evet ama öyle burnumdan akacak kadar değil açık havadaki aletlerde çalışıyorum 1 saat baya tempolu hemde çok nefes nefese kalmıyorum her hareketi zorlanmadan yapabiliyorum çünkü kiloluyum ama inanılmaz esnek vücudum platesten öğrendiğim gibi mutlaka nefes alıp veriyorum da ama dediğim gibi ben yazın günde en az 2 saat yüzer 2 saatte yürüyüşve spor yapardım o ara çok iyiyidim şimdi gram veremiyorum her gün yürüyorum evde mekik çekiyorum aletlere gidiyorum ama rutin oldu heralde vucuduma birde yazın lida kullanırdım coşturuyordu bu lipo n onun kadar etkili olmadı bana 1 kilo bile veremedim çıldırıcam yürüyüşümü keseyim diyorum ama vücudum yürümeye ihtiyaç duyuyor aletlere gitmesem yürümesem heryerim ağrıyo

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 03:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:57 ----------

bu arada ben açık havadaki aletlerde spor yapıyorum herkes hayret ediyor hem hızlı hem hakkını vererek yapıyormuşum benim gibi yapmaya çalışıyorlar uçucaksın neredeyse diyorlar ama hakikaten ona rağmen çokda nefesim kesilmiyo öyle normale dönüyorum hemen. sigara içmediğime bağlıyorum gerçi . dinlenmeden de 200 m rahat yüzüyorum soluk soluğa kalmadan

12. liah78

liah78 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    lipo hers sıparıs ettım gumreuge takıldı yanında crom vardı bırde ve de kafeın anlayamadım nedenını

13. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    " Üniversite hastanesine "gittiğiniz için öyle ileri bir tarif vermişler.Basit bir hormon testini normal devlet hastanelerinde kısa sürede ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz.

Birde liponun asıl olayı iştah kesmek değil.Forumda bir araştırma yaparsanız hem kullanan insanların tecrübelerinden faydalanmış olursunuz.

Sayfayı Paylaş