Lezzetli basit shake

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve George foreman tarafından 21 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. George foreman

George foreman Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Bu shakeyi ilk evde denedim tadı yumurta olduğundan ilk kötü olur sanıyordum ama kesinlikle yumurta tadı gelmiyor yaşım 14 her şey içrn yiyen biri deyilim ama bu shake çok lezzetli olduğundan kolayca içiyorum Yapılışı: 190 g lık cici bebenin yarısı veya çeyreği bir kaba koyulur içine 8-3yumurta arası çiğ yumurta koyulur muz ve süt koyulur az bişey muz isteğe bağlıdır tadı fazla deyiştirmez süt kıvam vermek için az bişey çeyrek su bardağı kadar ve mixerle karıştırıyoruz tadı konusunda eğer cici bebe seviyorsanız bayılıcsksınız şahsen her sabah 4 yumurtayla yapıyorum şuana kadar hiç bir zararı olmadı çiğ yumurtanın bana olucağınıda pek sanmıyorum eğer lor prynirini içmek işkence gibi geliyorsa bu şhake i severek içiceksiniz yalnız haşlanmış yumurta koymayın kusarsınız.

2. fruion

fruion Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Cici bebede şeker var epey. Çiğ yumurta ise bakterilerdne dolayı önerilmiyor. Çoğ temiz ve sağlıklı bir shake olduğunu düşünmüyorum.

3. freeletics

freeletics Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38

Sayfayı Paylaş