Lazar Angelov

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve chokebomb tarafından 11 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. chokebomb

chokebomb Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Beyler Lazar Angelov muhabbetini bilen duyan var mı ortalık gerilmiş baya bizim Türkler ikiye ayrılmış Lazarcılar ve Anti Lazarcılar diye

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Evet 5 saniyelik bir selam verme zahmetine girmemesi yanlış Lazar'ın, ancak olayı ülke siyasetine kadar götürmüşler, bu çok saçma, Lazar'ın Türkler'le ne alıp veremediği var ki Türkler'e karşı bir nefret sahibi olsun, aksine Türkiye'de çok fazla fanı olan bir sporcu.

Yorumlara bakıyorum da tam komedi, yok işte "Biz Osmanlı zamanında bunları ağlattık o yüzden bizden nefret ediyorlar" falan yazanlar olmuş, ağzı olan konuşuyor.

Adam zaten efendi bir şekilde video çekmiş ve olayı açıklamış ve videonun sonunda da Türkler'e selam söylemiş, hatta Shradded Brother'a İnstagram hesabında özelden mesaj da yazmış, ama bunlar cevap bile yazmamışlar.

3. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
  4. Mr.Shoulders

Mr.Shoulders Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya
    AĞIRSAĞLAM İLE SHREDDED ARKADAŞ, Kİ ARKADAŞ OLMASA BİLE NİYE SİNİR KÜPÜ OLSUN. ÇOCUKMU BUNLAR KISKANSINLAR BİRBİRİNİ.

5. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    ağırsağlamı tanımamışsın demekki,ben o kanalı ilk kurulduğu andan beri takip ediyorum üye sayısı 20 olduğu zamandan beri biliyorum
    yaptığı yorumları falan hatta kullandığı fake üyeliklerin ismini dahi biliyorum,işte size bir sürpriz "EKREM BORA"
    ağırsağlam fake hesabıdır

6. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    tamamen prim kasmak için bu kadar yaygara yapıp son videolarının izlemelerini patlattılar. tamamen çıkar uğruna lazar bize bi hi bile demedi diye geziyorlar. vermek zorunda mı. adamın orda bir ton işi var günde kaç saat ayakta mankenlik yapıyor. biz 10 dk ayakta durunca herkese söylenen insanlarız.

7. Mr.Shoulders

Mr.Shoulders Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya
    Senin Her Konudaki Muazzam Bilgine Hayranım.

Sayfayı Paylaş