Lazar Angelov

Konusu 'Profesyoneller' forumundadır ve Stilgar tarafından 31 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Stilgar

Stilgar BFTR Destek / CMS Admin

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    50
    Meslek:
    Ticaret
    Yer:
    Istanbul, Moda
    Adı : Lazar Angelov
    Boy : 180 cm
    Kilo : 88 kg
    Doğum Tarihi : 22 Eylül 1984
    Doğum Yeri : Sofya/Bulgaristan

Profesyonel bir vücut geliştirmeci ve personal trainer olmadan önce Lazar Angelov 10 yıl basketbol oynamıştır.Bir çok sezonda takımının skor yükünü çekmiş ve sınıfındaki en iyi point gardlardan biri olmuştur. 16 yaşına geldiginde Bulgaristan Junior Milli Takımına girmiştir.18 yaşına geldiğinde ise 1.5 yılını orduda geçirmiştir ve burada gerçek mesleğini bulmuştur ; BodyBuilding .Hayatının en önemli parçası haline gelmiştir ve National Sports Academy’den personal trainer sertifikasını almıştır Lazar insanlarla birlikte çalışmaya, vücutlarını ne kadar geliştirebileceklerini onlara göstermeye başlamıştır

Hayatını bodybuilding’e adamıştır ve 2006 yılından beri çeşitli turnuvalara katılmıştır. Katıldığı bu turnuvalarda en kötü derecesi üçüncülüktür.Bu başarıları kesinlikle steroid olmadan elde etmiş, ve steroid kullanmak gibi bir düşüncesi hiçbir zaman olmamıştır. Lazar’ın dengeli fiziği ve inanılmaz parçalı görüntüsü diğer vücut geliştirmecilerden daha fazla ön plana çıkmasına neden olmuştur.

Sahip olduğu Abs’ler dünyanın en iyi Abs’lerinden biridir. Personal trainer olarak binlerce insana bilgi birikimlerini ve motivasyonunu aşılayarak vücutlarını geliştirmelerine yardımcı olmuştur.Model olarak kliplerde ve reklam filmlerinde oynamıştır.Vücudu, hırsı ve motivasyonu dünyanın her yerinden milyonlarca insana youtube videoları sayesinde ilham kaynağı olmuştur. Her gün antrenman ve beslenme ile alakalı gelen binlerce soruya cevap verebilmek adına websitesi açmaya karar vermiştir.{ Lazarangelov.com } Bu site sayesinde dünyadaki herkes maksimum fiziksel potansiyeline ulaşmak için gereken her şeye sahip olacaktır.Elbette ki steroid kullanmadan.

Kaynak : http://www.lazarangelov.com/biography.html

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 31 Ekim 2014
  2. Emre-Dylan

Emre-Dylan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Kalite kontrol denetmeni
    Yer:
    Ankara
    Genetik harikası gerçekten sanırım 2002 veya 2003te başlamıştı bu spora teşekkürler paylaşım için.

3. tosyali00

tosyali00 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Bence süper bir vücudu var ama ABS olarak ullises Jr. daha iyi

4. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Ullises'in de natural olması lazım. Valla bu adamlar cidden genetik harikası yahu , imrenilecek vücutlara sahipler. Lazar hakkında "trenci" diyenler var forumda , steroid kullanıyor ben bizzat tanıyorum Romanya ya da Bulgaristan'da barda güvenlik görevlisi idi falan yazan arkadaşlar vardı. Ne kadar doğru bilmiyorum ama natural olduğuna inanıyorum ben de. Salonda vücudu bu kadar olmasa da benzer bir arkadaşım var ve kullandıklarını beslenmesini biliyorum.

5. lqexit

lqexit Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Adam zaten basketbolcuymuş gereken alt yapıya sahip spora ömrünü vermiş birisi olduğu için ben natural olduğuna inanıyorum yarın öbür gün teste girip steroit kullandığı ortaya çıkarsa şaşırırım ama natural denirse şaşırmam.

6. tosyali00

tosyali00 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Valla hakkını yemek gibi olmasında bana pek natural gibi gelmiyor

7. Justice League

Justice League Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Supplement kullandığı zaten belli ama lazar öyle sıradan bir insan değil ki genetiği mükemmel bence çünkü çoğu vücutçunun kasları iri deolsa fılan öyle karın kaslarına sahip değiller..Ben steroid aldığını sanmıyorum.

8. Prii

Prii Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Haha ulisses jr. natural olduğuna inanan var :D Lazar da natural değil bence.

Sayfayı Paylaş