Lazar Angelov - Mükemmel Fizik

Konusu 'Erkek Sporcular' forumundadır ve Demirgan tarafından 17 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 86 üye.
  1. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Kürsüz vücut hayal diye bir cümle kullanmak yanlış, lafım yanlış anlaşılmasın ama bu cümleyi kür yapanlar kullanır kür yapan birisinin de kürsüz vücut yapılabilir demesini bekleyemeyiz zaten :)

Ben kürsüz çok güzel vücut yapılabileceğini savunurum ve greg plitt, marc fitt tarzı vücutların kürsüz olarak yapılabileceğini de düşündüğümü belirttim çoğu konuda, bu adamları kendinizle kıyaslayamazsınız neden kimse yapamadı da bunlar yaptı biz kürlü yapamıyoruz doğal nasıl yapıyorlar falan diyemezsiniz çünkü bu adamlardaki imkanların yarısı bile yok bizde ve hayatları spor üzerine kurulu 15-20 yıldır spor yapıyor bu adamlar ve 7/24 buna yoğunlaşıyolar, o nedenle bizden çok çok öndeler ve emin olun çalışma rutinlerinden tutun beslenmelerine kadar herşeyleri bizden farklı.

Ama Lazar konusunda size katılıyorum ve doğal değil diye düşünüyorum çok farklı bir vücudu var. Kuzeninin, çalıştırdığı insanların fotoğraflarını falan da koyuyor onların da kürlü olduklarını düşünüyorum çünkü bana hiç doğalmış gibi gelmiyorlar ve bu işin tek sebebi de kür değil onu söyleyeyim, tecrübe olsun bilgi birikimi olsun bu konularda da çok ileride kesinlikle Lazar, öğrencilerinden belli oluyor :D

Son düzenleme: 29 Aralık 2012
  2. brhmcr

brhmcr Guest

3. brhmcr

brhmcr Guest

4. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle kürsüz tabiiki vücut yapılır yanlış yerlere çekmeyelim konuyu Lazar adına konuşuyoruz ki ben en başında bu ilaç olaylarını tartışma yanlısı olmadığımı söyledim.Çünkü ne zaman bir paylaşım olsa hemen kür olayına giriliyor saçmalık.Burda millet bunu tartışacağına araştırma yapıp kendini geliştirse eminim daha verimli olacak kendi adına.Ama hep en ucuz yoldan sonuca ulaşma çabasında bazıları.Kür olayında özellikle fitness için konuşuyorum böyle bir vücudu korumak ciddi zor ve kür dönemi beslenme çok zor ciddi ciddi.Ve sürekli aynı formda kalabilmek için alınan dozajlar bodydeki kadar yüksek olmasada uzun süreli oluyor.Kür kişinin kendi tercihidir bunu söyleyen adam kür yapar gibi basit konulara karşılık vermeyeceğim burada kimseye bugüne kadarda ne kürsüz vücut yapılmaz nede kür yapmalısın dememişimdir. Yabancı forumların birinde kürsüz bir yarışmacıyı araştırıyorlar yarışma öncesi ölçü kürdeki adamla bir değil ama iyi bir vücudu var, yarışma zamanı bakılıyor aynı adama definasyonda ciddi eksik ve definasyona girerken bulkda kazanılan kasın belirli bir kısmını kaybettiği görülüyor.Yani demek istediğim şu, kürsüz tabiiki iyi bir vücut çıkabilir ama o definasyonu sağlamak imkansız ve diyet dönemi kazanılan adeleden kaybetmek işin acı olan kısmı. Hani bu vücutlarda yarışma sertliğinde zaten ona göre yapın yorumunuzu.Bence girmeyin daha çok kür muhabbetine bazı şeyler belli eder zaten kendini..

rockybalboa7 bunu beğendi.
  5. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    arkadaşlar merak ettim ben mi benzetiyorum :D
    internetten bir şu adamın resimlerine bakar mısınız biraz daha mülayim hali Lazarın "Seyit Ali Shobeiri"

6. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Evet oldukça andırıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=crqMS57VBDo

7. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    yorumda birisi yazmış."Lazar Angelov twins :p" diye.Bu adamdada sağlam vücut varmış youtubeda ağırlık kaldırırken videosunu görmüştüm amatör vgeliştirmeci sandım mma antrenörmüymüş meğer.

8. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    bu vücudun ilacsiz yapilabilecegini sananlar hayal dünyasinda yasiyor :)

vücut gelistirme = doping aksini iddia eden bu spora ya yeni baslamistir yada lazar gibi adamlarin naturel olduguna inaniyordur..

supplementlerle ilk senenizde oldukca iyi sonuclar alabilirsiniz fakat 2. sene gelisim oldukca yavasliyor.. 10-15 sene naturel olarak bu sporun hakkini veripte yapan adamlar taniyorum hicbiride bu fitness modeller kadar iri ve define bir vücuda sahip degil...

Son düzenleme: 6 Ocak 2013
    kenan_23 ve DEXONİA bunu beğendi.
  9. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Adamın genetiği çok iyi.. hemen ilaç diyorsunuz , 5-6 yıl düzenli idman ve beslenme ile rahatlıkla yapılabilir bir vücut..

10. Sivasli58

Sivasli58 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    "rahatlıkla" hayal dünyasında yaşamayın.

kenan_23 ve Rinkushichi bunu beğendi.
  11. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Gittiğim salondaki antrenörümüzdür 6 yıllık vg geçmişi var , aynı zamanda spor akedemisinde okuyor koşucudur kendisi.. hemen hayal diye yaklaşıyorsunuz vücutlara steroid diyorsunuz..

12. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    Sevgili F35 senin antrenörün dogal olarak yapılabilecek fit iyi bir vücut oraya koymuş.tebrik ederiz.ama Lazar'la bir kez daha karşılaştırmanı öneririm.saygılar

Lorethlorien, Rinkushichi, kenan_23 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  13. Al capone

Al capone Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    lazarın vucuda bakmadan tipine baktım gerçekten tipsiz bi adam bence ama vucudu o kadar iyiki tipi dikkat çekmiyor

14. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    Lazarın bu kadar popular olmasını sağlayan en önemli unsur bence kesinlikle tipi.Suratındaki sert ifade ve sakalıdır :)

aŞoT34 ve DEXONİA bunu beğendi.
  15. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    adamın hormonlarının sağlam olduğunu düşünüyorum yani genetik olarak :D

16. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    f35 sana hocanmı söyledi ben ilaç kullanmadım diye ? Ne kadar temiz yüreklisiniz keşke hayatta herkes sizin gibi olsa.. Neyse şu ilaç kullanmış bu ilaç kullanmış olaylarını bırakın cidden çok boş muhabbetler her topicde bu olayların tartışılmasından bıktım hatta modlardan rica edicem bu konuya el atmalarını. Foruma giresim gelmiyo sırf bu yüzden. Profesyonel ortamda işin içinde olan insanlar zaten Lazara bakınca bırak steroidi neler kullanmış resimlerinden çözerler halen genetik diyenler var o arkadaşların iyi niyetine veriyorum tabiiki güzel şey sporu kimyasalsız yapmak ama yapıyorsanız kendinize yapın profesyonel bir sporcunun topic ine gelipte ilaçlı ilaçsız muhabbetleri yersiz.

Lorethlorien, ineedpower, year2004 ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  17. brhmcr

brhmcr Guest

Lütfen konuya ilaç var yok tartışmasını bir kenara bırakarak devam edelim. Aksi takdirde başlığı yorumlara kilitlemek zorunda kalacağım.

Şimdiden teşekkür ederim.

18. YaheLL35

YaheLL35 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    f35,günkut hocayla çalışmak bir şanstır bunu iyi değerlendir.kişilik olarakta on numara insandır.gymbornovadan fit4life'a geçti onu gymden tanıyordum.gelen herkesin hedefi onun gibi olmaktı :) lazar angelov bir idol.onun videolarını izleyip motive olup spor salonuna gittiğim günleri hiçbir zaman unutmam.ne kullanıyor ne kullanmış ne yapmış bilmiyorum ama mükemmel vücudu var.bu işe başlayan çogu kişinin hayalidir onun gibi olabilmek...

Değerli üyemiz;
    Lütfen mesajlarınızda yazım şekline dikkat ediniz.
    Yazım dili ile ilgili kuralları okumak için lütfen buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Ocak 2013
    F35 bunu beğendi.
  19. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    neden hemen ilac konusuna gelince tartisilmasin diyorsunuz? bence tartisilsin sonucta bodybuilding forumundayiz ve bu sporda doping herkes tarafindan bilinen birsey... hayatta eline dumbbell almamis adam bile bu sporda doping oldugundan haberdar... forumda tartisilmasi neden yanlis onu anlamadim..

20. Al capone

Al capone Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    doping konusu tartışılır da bu kadarıda bozuyor konuyu. adamın fiziği tartışılmıyor kullandığı ilaç tartışılıyor.

Sayfayı Paylaş