L carnitine Coenzyme Carnitin Q10

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve suat can tarafından 14 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. suat can

suat can Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    mrb arkadaslar bu urunu kullanan varmı acaba baslıklara baktım goremedım var ıse ozur dılerım yorumlarınızı beklıyorum tskler bırde bu web sıtesınden satılıyo hıll group pazarlama a.ş adı altında bılgısı olan varsa paylasırsa sevınırım tskler www.carnitineturkiye.com

2. pijamap

pijamap Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Yağları yakıp kasa çeviriyormuş ve protein tozundan 24 kat daha etkiliymiş. Böyle komik laflara inanmayın.

3. McNalcaci

McNalcaci Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yeşilyurt/İstanbul
    Kardeşim bu ürünlere aldanma eğer supplementler hakkında bir bilgin yoksa internetten almanı tavsiye etmem.Spor hocalarınıda tavsiye etmem. ya bir diyetisyenle konuş yada burdaki abilerin lafını dinleyerek kafana yatan supplementi eczaneden almalısın.

4. suat can

suat can Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    eyvallah arkadaslar cok tsk ederım

5. BodBody

BodBody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    5 aydır bu sporu yapıyorum. Haftanın 3 günü gidiyorum salona. Boy 1,79 Kilom 84 (93 kg.dan düştüm) ve bu kiloya geldiğimde metebolizmam kendini kitledi 1 - 1,5 aydır kilo veremiyorum 83,50 - 84 kg. arasında gidip geliyorum. Diyetimde bi değişiklik yok, sağlam kardiyo + ağırlık çalışmam var umutla ve sabırla programıma ve diyetime devam ediyorum.

Ben bu siteden 1 ad. satın aldım ve tam 2 haftadır kullanıyorum. Ciddi bir ter ve performans artışı sağladı bana, (havlumda kuru yer bulmakta zorlanıyorum) hatta öyle ki 20 dk. 8. viteste bisiklet idmanımda zorlanıyordum, şimdi aynı viteste 30 dk. kadar çıktım (daha da devam ederim ama vaktim kısıtlı olduğundan 30 dk. bırakıyorum.) ve antrenmandan sonra hiç yorgunluk hissetmiyorum.

5 aylık çalışmamda yağ kütlemde tabi ki azalma var ama bunu L-Carnitine mi borçluyum açıkçası bişey diyemem. Ürünün bende ki etkisi bu şekilde, kesinlikle boş bir ürün değil ama amacına ne kadar uygun bilemiyorum..

6. pijamap

pijamap Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Bence kesinlikle boş bir ürün.

hasanateş bunu beğendi.
  7. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Ayrıca, havalar yaz dolayısıyla sıcak, klimalı salonlar oksijensiz, dolayısıyla terlemek kadar normal bir şey yok. Bahse konu olan ürüne gelince, zayıflatma iddiasındaki bir ürünün protein tozlarıyla ne alakası vardır allahaşkına. Sitelerinde protein tozlarından 24 kat etkili vs vs yazmışlar. Bu bile bu ürünü almamak için yeterlidir.

pijamap bunu beğendi.
  8. Rohikan

Rohikan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım dediğin ürünü ben sipariş ettim aynı siteden
    Firmada aynı Hill Grup
    Sipariş ettikten sonra aradım telefonlarına bakmadılar
    Bugün kargo geldi ben aslında kabul etmicektim ama direk ismimi soyleyince benim dedim kargoyu verdi.
    Herneyse aldım kullanırız dedım kargocu gıttı ürünü bi açtım sadece L-Carnitine adlı daha once acılmıs bi kutu cıktı karsıma.
    Coenzyme q10 yok sadece L-carnitine
    Şimdi firmayı birkaç kez aradım yine bakmıyolar telefona internet sitelerinede baktım kapalı telefonları .
    67 lira para ödedim acaba kullansammı diye düşünüyorum. Galiba adamlar sahtekar hiç bulasma derim biz yandık sende yanma.

hasanateş bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş