L-carnitin & BSN NO-Xplode & Protein Tozu & Amino Asit Beraber kullanımı hakkında soru?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve efe_22 tarafından 28 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. efe_22

efe_22 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba arkadaşlar. YAŞ : 24 / BOY : 170 / KİLO : 73
    Amacım : Yağ yakımı ile birlikte kas kütlesini arttırmak. Çok aşırı bir şişme değil, az öz belirgin kaslar, sıkı vücut, özellikle karın kası..
    Kullandıklarım :
    1- Antrenmandan yarım saat önce L-karnitin 1 veya 2 ölçek ( kardiyo için ayırabiliceğim zamana bağlı olarak ölçek alıyorum ) [Hard Line Sıvı L-karnitin]
    2- Kardiyoyu bitirdikten hemen sonra protein tozunu alıyorum, antrenmana başlamadan 1-2 dk önce 1 ölçek (26gr'da 20gr protein) [Optimum Lean Whey]
    3- Antrenmandan hemen sonra 3 tablet amino asit alıyorum. [Weider Super Aminos 300tablet]
    Şimdi birde arkadaşla ortak BSN NO-Xplode aldık.
    Bu aldıklarımı boyuma, kiloma ve amacıma yönelik olarak hangi sırada kullanmalıyım. Şunu alma, bunu kullanma, ve ya şunu şu günlerde kullan, bunun için ayrı bir gün ayır vs. gibi yorumlar yapabilirsiniz. Nasıl bir programla ilerlemeliyim, bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

2. Ber_Ker

Ber_Ker Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Antrenmandan önce Carnitine yine aynı şekilde devam et ama cardiodan sonra protein tozu içme eğer beslenemediysen o gün o sırada aminoasitleri al.
    Yoğun bir antrenman yapıcaksan o gün antrenmandan 1 saat önce protein içebilirsin. Noxplode ile birlikte carnitine kullanabilirsin ama bir ölçeği geçme ikisinde de

3. efe_22

efe_22 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Teşekkür ederim sağolun, antrenmandan yarım saat önce carnitin & no xplode, kardiyodan sonra 2 amino, antrenmandan sonra 2 amino + 1 ölçek protein şeklinde devam etmek iyidir o zaman..

Sayfayı Paylaş