L-carnetine ve Red-Pepper hapı kullanarak zayıflamak istiyorum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Tun4 tarafından 25 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Bu red-pepper hapı nedir ne değildir, evde bir kutu var annem daha önce almış ancak kullanmadı, reklamını gördüm güzel bir şeye benziyor.

Spordan önce normal l-carnetine alıcam vaktinde, beslenmem, programım vs. o konuda yeterli bilgim var sadece bu hapı kullanmalı mıyım, işe yarar mı onu merak ediyorum.Etkileri gerçekten var mıdır yoksa bir piyasa ürünü müdür?

Not:1.74 ve 70 kiloyum, bel belgesinde yağlanma fazla amacım 3-4 kilo verim daha sonra kas geliştirmeye başlamak.

2. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    verdiğin ölçülere göre bunlara ihtiyacın yok bence yağ yakmayı beklemeden ağırlık antremanlarına başlamalısın bu arada kardiyoyada devam kısa sürede toparlarsın.

3. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Ben aslında şu an başlangıç programıyla kas yapmaya başladım ancak forumdaki kas yaparken yağ yakamazsın söylemleri yüzünden ilk önce 1 aylık hızlı bir yağ yakımı daha sonra komple kas yapımına yönelmeyi düşündüm, bu konuda da beni aydınlatırsanız sevinirim.

4. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    vucuttaki kas kütlesi çoğaldıkça yağ yakımı hızlanır, hiç bir zaman çok sıkı kardiyo yapmadığım halde ağırlık çalışması ile sadece beslenmemi düzenliyerek istediğim gibi yağ yakmaktayım olay birazda kendi vucudunu tanımakla ilgili.
    çok aşırı bir yağ durumu söz konusu değil sizde bu yüzden benim tavsiyem vucut geliştirmeye odaklanmanız beslenmeyi düzenlemeniz.

Tun4 bunu beğendi.
  5. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Sağolun yardımınız için.Ben de bugüz uzunca düşündüm ve kardiyoya yönelmemeye karar verdim.Vucut gelıstırmeye devam edecegım.Aldığım yağ oranını aşırı derecede azalttım ve proteini arttırdım, bu sayede sadece agırlıs calısmasıyla kas yaparken, yağ yakabılcegımı dusunuyorum ama cok fazla ters gorus de okudum bu forumda.Ben yıne de basarabılcegmı sanıyorum.

Sayfayı Paylaş