L carnatine + kardiyo

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Elifd61 tarafından 24 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Elifd61

Elifd61 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Spor
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba hemen hemen 1 haftadır düzenli l carnetine kullanıyorum haftanın 6 günü spor salonuna gidiyorum marka olarak big joy sports thermonator 2000 mg kullaniyorum spordan 30 dakika kadar once içip 30 dakika uzay yürüyüşü 30 dakika 4 dakika 7.5 ile 8 arası yürüyüş 2 bucuk dakika10 ile 10.5 arası koşuyorum sonrasinda 15 er dakika yatay ve dikey bisiklet yapıyorum ve 10 dakika karin bel ağırlığı ile bitiriyorum 1 saat kadarda yürüyüş yapıyorum salona gidip gelirken
    Bu programla ne kadar verimli yağ yakılır
    Yemeyede bağlı biliyorum beslenmem güzel yeterli protein aliyorum karbonhidratta aynı şekilde arada tabiki kaçamaklar oluyor ama buda ya light puding veya yulafli veya tam bugdayli biskuviler olabiliyor günde 1 2 parca %82 bitter çikolatada yiyorum su gunde2 buçuk litre civarı sade kahve ve yeşil çay tuketiyorum
    Düşünceleriniz nelerdir yağ yakimi konusunda başarılı olabilirmiyim bu program ve l carnetine ile

2. Akalinu

Akalinu Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Bence biraz ağırlık çalışmanız hem daha çok kalori yakmanıza hemse kaslarınızın erimeyip daha sıkı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur

Elifd61 bunu beğendi.
  3. Elifd61

Elifd61 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Spor
    Yer:
    Istanbul
    Tamam ozaman 10ar dakika kardiyodan kısıp yanı koşu bandı ve uzaydan ağırlığa ekleyerek 30 dakika ağırlık çalışması yapsam yeterli olurmu

Akalinu bunu beğendi.
  4. treblek

treblek Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Kardiyoyu ağırlık antremanının sonuna 15 20 dakika ekleyin. Çok fazla kardiyo yaparak zayıflarsınız ama yağlı bir görünüme sahip olursunuz. Salondaki hocanıza danışarak bir program oluşturun veya internetten araştırarak bir program edinin ve onu uygulamaya başlayın. Beslenmeniz zaten kaliteliyse çok daha iyi mesafe katedecek ve daha iyi bir görünüme sahip olacaksınız.

Elifd61, igormami ve Akalinu bunu beğendi.
  5. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    bence ağırlık antremanının arkasına 15-20 dk hiit kardio ekle , ne kadar kas gelirse o kadar yağ gider olay bu

Elifd61 bunu beğendi.
  6. Elifd61

Elifd61 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Spor
    Yer:
    Istanbul
    Tamam çok teşekkür ederim ozaman 1 saat ağırlık +30 dakika hit kardiyo yapmayı düşünüyorum verimi nasıl olur
    Evet beslenmem güzel şekerden çok vazgecemedim ama daha sağlıklı olan ürünleri tercih etmeye çalışıyorum diyim 1gun çok kaçırırsam ertesi gün telafi ediyorum amacım kilodan çok yağ yakmak kas kazanmak zaten inşallah başarabilirim bu şekilde
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Nisan 2019 ---
    Tamam ozaman 1saat 10 dakika ağırlık 30 35 dakika hit kardiyo nasıl olur salonda hocanın verdiği program var ama beğenmedim çok özenli hazırlanmamış bir çok kişiye aynı program verilmiş bu yüzden kendim oluşturmak istiyorum uygun bir program tavsiyeniz varmıdır

7. deeptoneblack

deeptoneblack Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    HIIT kardiyo da agırlık calısması gibi kas yıkımına sebep olur bu sebepten protein alımına ve toparlanmaya özen göstermelisin. 30+ felan diye sartlama kendini zaten genel olarak HIIT kardiyolar 15 ila 20 dk arası sürer. Kendini ve limitlerini zorlamak bu isin bir parcası ama yıpratmakla karıstırma vücudunu tanı ve süreleri ve egzersizleri ona göre ayarla

Sent from my iPhone using Tapatalk

Elifd61 bunu beğendi.
  8. Elifd61

Elifd61 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Spor
    Yer:
    Istanbul
    Protein alimim iyi ama dediginiz gibi dinlenme olayi bende pek yok gun icinde surekli hareket halindeyim 2 saat spor sonrasi 1 2 saat yine istemesemde yuruyorum islerden dolayi ancak aksam dinlenme fırsatım oluyor çok yorgun düşüyorum ister istemez haftanın 6 günü spordayım ama pazar günleri evde olsamda oturamıyorum harekete alisdigim için sanırım uyku düzenimde biraz bozuk çok uyuyamiyorum bunları ayarlamaya düzeltmeye calısıcam
    Spor esnasında dayanilamicak bir yorgunluk hissetmiyorum aslında 2 saat dolu dolu güzel geçiyor ama verim için iyi bir program şart gibi böyle kafadan nekadar doğru bilmiyorum
    Bugünde mesela 30 dakika uzay 30 dakika koşu bandı yaptım ama sabit hızda deil hit şeklinde
    Mesela koşu bandı 7.5 8 yürüyüş 4dakika 10.5 11 koşu 2 buçuk 3 dakika şeklinde 30 31dakikada bitiriyorum bisikletide 4 dakika hizli 2 dakika daha hızlı şekilde yapıyorum kalan 1saatte ağırlık calistim bugün bu şekildeydi doğru ve yanlışlarım neler aceba bu programla nekadar verim alınır veya alınmaz mi

9. deeptoneblack

deeptoneblack Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Dısarıda yaptıgın yürüyüsleride isin icine katıp salonda biraz daha az yorabilirsin kendini kardiyo acısından . Toparlanmadan kastım daha cok uyku düzeniyle alakalı yıkılan kasların onarımı bu sayede gerceklesir. Dedigim gibi salon dısınıda hesaba katarak bir düzenleme saglayabilirsin antreman programında ama uyku düzenine dikkat etmen gercekten cok önemli. 6 gün calısma demiyecegim ama cok yoruldugundan bahsetmissin hafta ici bir gün extra off yapabilirsin eger cok yoruluyorsan.

10. deeptoneblack

deeptoneblack Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Ve ayrıyetten kosu bandında ki programında bana kalırsa bir sorun yok aynı sekilde bisiklette de . Bu kardiyonun üstüne agırlıkta sorun yasamıyorsan devam edebilirsin ama olayın sadece salonda bitmediginin farkında olman ve bunun dısında da düzeni yakalaman gerekiyor

Elifd61 bunu beğendi.
  11. Elifd61

Elifd61 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Spor
    Yer:
    Istanbul
    Tamam aynen devam ozaman
    Salon dışında da haraketliyim beslenme konusu bazen dayanamayıp kaçamak yapıyorum ama total de iyiyim
    Salonda 3 ayimdayim düzenli gittim hep grip olduğum zamanlar dahi gittim azda olsa yaptim bugunde cok hastayim ama gidicem ter atmak iyi geliyor bugun hafif gecicek ama evde yatmaktan iyidir

Sayfayı Paylaş